reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam Zombi :)

Kurcze zazdroszcze wa, tego spania, 1,5 godziny? to u nas cud by byl chyba:baffled: Dzisiaj Zuzia spala 2 razy po 30 minut a to i tak duzo na nia:confused:
 
reklama
mrozik moj maly tez tak, palcze i tylko nosic go trzeba-biedne te nasze maluchy:-(teraz zasnal.
Do tego dzisiaj akcja byla, mamy taka zabawke z odglosami zwierzat, nasladowalam razem z oddzwiekami ,i byla krowa wiec tez zrobilam muuuuuuu, a moj maly w panike, oczy wielkie jak u zaby, buzia w podkowe i ryk na calego!!!Wystarszyl sie, wogole przez te szczepienie ostatnio wrazliwy na odglosy, kaszlu taty sie boi, kichniecia,mam nadzieje ze szybko mu minie.
mrozik ile goraczki ma twoj maly?moj mial wczoraj 39,7 C !!!
 
Luxik - na razie jest tylko stan podgorączkowy - 37,7, a czasem to 36 tylko. Mam nadzieję ze więcej nie będzie. A jak długo ci gorączkował?
Ewelia - śpi 1,5 godziny, ale przy tym co 15 minut na cyca się przebudza, więc nie wiem czy jest czego zazdrościć:baffled:, poza tym w nocy też tak śpi, jak prześpie ciurkiem godzinke to czuję sie jak nowonarodzona ;-)​
 
Mój mały ostatnio przesypia cale popołudnia. I w ogóle chyba zimno na dworze bardziej na niego śpiąco działa.
Dzisiaj znowu miał atak wrzeszczenia. Podejrzewamy z mężem że to brzuszek ale tak do końca to nie wiem. Miewa takie napady raz na parę dni, żadnych nowości mu nie podawałam, kupkę robił, gazy odchodziły. No już sama nie wiem co to jest. Drze się strasznie - nijak go uspokoić nie można. W końcu padł zmęczony.
 
Mrozik 37,7 to nic zlego, ostatnio bylam u lekarza to mowil ze to nie jest zle, czasami przed kupa dzieci maja podwyrzszona temp.jak narazie ma caly czas 38, ale placze i placze, pobawi sie z 10-15 min i placz, ah...
spac tez przesypia popoludnie i cala noc, choc dzis w nocy 2 razy sie obudzil, pocycac:-D
Madziara ojej, bardzo dziwne ze on tak placze, jakie to smutne i przygnebiajace ze nasze dzieci nie umieja nam powiedziec co im jest, ale moze to rzeczywiscie brzuch:confused:,a bylas u lekarza z jego plamkami na nozkach?moze ma jakas alergie??biedny malutki:-(
 
Biedactwa!
Madziara - moze Luxik ma racje ze to alergia, mi lekarz powiedzial ze alergia moze wystapic nawet w ciagu 2 tygodni po wprowadzeniu czegos nowego:baffled: Mam nadzieje ze mu przejdzie szybciutko.
Mrozik - mi lekarz kazal zbijac temp jak bedzie 38 takze to jeszcze nic zlego. A ty spisz z Filipkiem w nocy i w dzien jak tak sie budzi. Pytam bo ja nie mam pomyslu jak Zuzia ma pospac w dzien, ja spie z nia jak jest juz bardzo zmeczona, jak tak przy cycku to by i pol dnia przespala:confused: Żeby zabki predko wyszly
 
Ewelia - śpi Filip z nami w nocy. W dzień różnie, tzn on zasypia zawsze przy cycu (w 99%). Zostaje na łóżku i jak sie budzi, to ja biegiem z cycem do niego, bo inaczej to on też wogóle by nie spał, wtedy bym już na pewno padła :-p:confused:
Z ta temperaturą to wiem że do 37.2 i jest zwyczajna temperatura u dzieci. Od 37,2 do 38,5 stan podgorączkowy. Dopiero powyżej trzeba podać czopek - lub syrop jak ktoś woli. Jak byliśmy w szpitalu na oskrzela to mi to dobrze do głowy wbili ;-)
Madziara - a może to ząbki ida? Mój na ząbki się tak drze. Nagle go coś zaboli i ryk.
 
Nie to chyba jednak brzuszek. A te plamki występują tylko po tym jak on się mocno drze i to nie jest wysypka. Czekam na ocieplenie z pójściem do lekarza bo w te mrozy nie chce z nim specjalnie jechać.
 
Mrozik nie zwrocilam uwagi ze pytalas jak dlugo maly ma goraczke, mial 2 dni, juz jest ok,z tym cycem u nas jest tak samo, a byl juz czas kiedy sam spal w lozeczku, hmmm.....powiem szczerze ze wcale mi to nie przeszkadza, mamy duze lozko, w sam raz dla trojki:-)
Madziara, duzo zdrowka dla twojego maluszka, zeby juz tak biedny nie plakal:no:
 
reklama
A ja mam dosc :-:)zawstydzona/y: Jestem juz zmecozna naszymi nocami, w dzien mam aniolka w domu, sam sie bawi, ze spacerem nei ma problemu, a po poludniu spi ok 2 godzin. Wieczorem po kapieli oprozni dwa cycusie i zasypia w swoim lozeczku w 5 minut, ale potem chyba w niego jakis diabełek wstepuje :-D Budzi sie co 1,5 - 2 godziny. W swoim lozeczku wytrzymuje do ok 23, choc dzis do 1. Za kazdym razem musi dostac cycusia, bo inaczej nie zasnie. Ja sie z malym w lozku srednio wysypiam :-( Widze ze niektore z was maja podobnie, kurcze dla mnie to nie jest normalne zeby prawie 5-miesieczne dziecko jadlo w nocy 5 razy :-( Ale moze sie myle, nie wiem. W kazdym razie w czwartek bede u lekarza i moze cos doradzi, bo nie wypbrazam sobie jesli tak samo bedzie za miesiac jak pojde do pracy. A byly takie okresy ze malys ie budzil tylko 1 raz w nocy... no i nigdy nie spal w naszym lozku.
 
Do góry