reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

aaa i pytalam was dwa razy o korektor pod oczy. nic nie pisalyscie to wybralam sama i jest do dupy. :no:

Oliviaa jakoś mi umknęło Twoje zapytanie,chociaż zbyt dokładnie Ci nie pomogę,bo ja ostatnio nie posiadam kosmetyków z górnej półki...........ale co do korektora to ja mam z Avon i jest on w sztyfciku.........mam również w płynie Nivea,ale ja tego nie umie nałożyć,ewidentnie wolę w sztyfcie
tutaj wklejam Ci stronkę z porownaniem korektorów,mam nadzieję,że coś znajdziesz dla siebie
KWC: Kosmetyki w kategorii "Makijaż - Twarz: korektory". Kosmetyk Wszech Czasów - nie kupuj kosmetyków w ciemno.
 
reklama
Tylko błagam Olivia nie kupuj sobie tego Cepanu, o którym Asia pisała!!!!
Ja go kupiłam po cesarce, coby mi rana szybciej zbladła. Stosowałam go może miesiąc i wywaliłam. On ma obrzydliwy zapach (zgnitej cebuli), bleee, aż mnie ciarki przeszły jak sobie go przypomniałam :-)
Ale moja siostra zachwalała ten Contratubex (o którym Asia pisała :-)), tyle, że on jest droższy, no i właśnie na receptę.

kochana bo Cepan jest własnie z Cebuli produkowany dlatego tak cuchnie....
ja go tez stosowałam po ciazy ale z tych samych powodów co Ty wywaliłam, teraz musze zdobyc recepte na Contratubex...
 
Klaudia, jak nie ma krem cudownego ktory mi te blizny zlikwiduje to ja sie nie mam zamiaru bawic w jakies masci itp. po prostu dalej bede olewala temat jak do tej pory;-)
Hanti mi tam nie zalezy zeby to byl kosmetyk z gornej polki. chce zeby spelnial moje oczekiwania:tak: dzieki za stronke. przegladalam ja jakis czas temu:tak: i zglupialam. ta stronka troszke malo miarodajna mi sie wydaje. niektore produkty maja 30 komentarzy(pozytywnych i negatywnych) inne tylko jeden pozytywny i oba sa jednakowo "obgwiazdkowane":sorry2:
Iwon zaintrygowana jestem:tak:dzieki

ps. a dlaczego ty tak wpadlas jak po ogien, naskrobalas piec linijek o korektorze i ucieklas?:sorry2:
 
Kupiłam se dziś balsam brązujący Eveline, ale patrzę na opakowanie i to nie jest ten sam, który polecacie:baffled: No i ciekawe czy dobrze zrobiłam:shocked2:
 
Przyszłam napisać sprostowanie do tego balsamu brązującego z eveline
Nie smierdzi na ciele natomiast po około 3,4 aplikacjach zaczyna niemiłosiernie śmierdziec w kontakcie z woda- pod prysznicem na przyklad :baffled:
Jednak nadal jestem z niego zadowolona bo fajnie opala bez efektu takiej jakby żółtej barwy( ja mam ciemna karnacje i wszystko co brązujace barwiło mi skóre wlasnie na żółto) i duzą zaleta sa dla mnie te złote drobinki- wygląda to zajebiście :tak: wiec chyba przy nim zostane.
Szukałam tego balsamu po opalaniu,który Joasia wkleiła ale nie znalazlam, moze jeszcze na wczesnie na takie balsamy i dlatego w sklepach nie ma.
Natomiast chcialam wam polecic dwa nowe cudeńka do dłoni i paznokci tez z eveline :tak: pierwszy to peeling cukrowy do rak , jest boski i naprawde dziala
a drugi to ten krem :tak:
1.
328709311


2.
327212248
 
Byłam ostatnio w Rossmanie i nie było nic z Eveline :(

Aaa, od tygodnia smaruje się tym Iwostinem ujędrniającym i mam baaardzo gładką pupcię :tak::-)
 
Byłam ostatnio w Rossmanie i nie było nic z Eveline :(

Aaa, od tygodnia smaruje się tym Iwostinem ujędrniającym i mam baaardzo gładką pupcię :tak::-)
kurcze strasznie lubie jak polskie firmy pod presja konkurencji zaczynaja sie brac za siebie i wypuszczac fajne kosmetyki:tak: szukac jakis nowosci, innowacji, zaczynaja dbac o strone estetyczna opakowan itd. Evelin chyba ostatnio sobie taki cel postawila:happy2:

Iwostin:-) Niani sie nalezy nagroda ze nam o tym kremie wspomniala:tak: ja tez go wychwalam:tak:
 
"substancja stosowana w kosmetykach samoopalajacych(DHA) wiaze sie z bialkami wystepujacymi w naskorku tworzac barwny kompleks. w trakcie wiazania sie DHA z bialkami naskorka wydziela sie dosc charakterystyczny zapach, pojawia sie on po okolo 1 godzinie od nalozenia preparatu, jego intensywnosc zalezy od rodzaju skory i jej ph."
znalazlam w jednym artykule o saoopalaczach. czyli laski chyba nie ma co walczyc z tym smierdzeniem od samoopalacza.

ps. Joasia czy w avatarze to twoja nowa fryzura? bo zes sie paskudo nie pokazala z nowymi wloskami;-)
 
reklama
Do góry