reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcimy hula hop i chudniemy - daje cuda

reklama
dziewczyny próbować i jeszcze raz próbować aż się uda. Ja po pierwszej ciązy kręciłam taka zwykłą hula-hop z marketu dla dzieci i obciążyłam ją sobie tak, ze wsypałam do niej piasku i była cięższa. Podpowiem jeszcze dla początkujących, że dużo łatwiej i lepiej kręci się tymi hula-hop z większą średnicą niz tymi małymi. Życzę powodzenia, jak zaczynam kręcic bo mam kilka centymetrów do zrzuceniai w tali i w bioderkach
 
Dziewczyny czy któraś kręci dalej hula-hop,zainteresowało mnie to...właśnie szukam na internecie takiego hula i zacznę chyba kręcić z wami;-)

ps.a co myślicie o takich z masażem kulkowym,znalazłam takie na allegro
 
Ostatnia edycja:
Witam :-):-):-)
Nie jestem gruba ale niestety brzuszek po ciąży odstaje no i troszkę tłuszczyku sie zebrało na bioderkach więc zakupiłam hula hop takie profesjonalne z wypustami i zaczynam kręcić, ciekawa jestem efektów, zapał mam ogromny a to chyba najważniejsze, która się do mnie dołączy?
 
witam,
ja już trochę kręciłam, ale po tygodniu mi się znudziło...
Ale mogę dołączyć, zawsze to jakaś motywacja ;)
Tylko ja mam zwykłe hula hop dla dzieci, jak pohulam dłużej to kupię sobie te, o którym Wy piszecie :)
Skoro dzisiaj poniedziałek, to zaczynam znowu od dzisiaj :D
 
No ja już kręcę tydzień z przerwą na sobotę i niedziele i poza siniakami to żadnych rezultatów nie widzę :-p:-p:szok::szok:
Ale kręcę dalej wiadomo że od razu nie schudnę w talii :tak::tak:
 
Ja z chęcią się dolączę
bo ostanio nie kręcilam hula hop.
Nie mialam motywacji
ale razem zawsze razniej
 
reklama
Widzę ze nie wiele z nas kręcilo hula hop
dzisiaj zaczynam od nowa
Obym wytrzymala przynajmniej z tydzien
bo ostatnio nic mi się nie chce robic
 
Do góry