reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcimy hula hop i chudniemy - daje cuda

Hehe, ja bardzo dawno temu zakupiłam hula hop, ale takie hipermarketowe dziecięce i zapał oczywiście mi szybko minął. Teraz jestem 4miesiące po porodzie, brzuszek mi odstaje i pora chyba coś z nim zrobić. Przez jakiś czas ćwiczyłam w domu (na brzuch, pośladki i uda), ale potem miałam mniej czasu, a od października wróciłam na uczelnię, więc czasu się zrobiło jeszcze mniej... :crazy:Wiadomo, że jak się zrobi sobie przerwę, to ciężko wrócić do ćwiczeń. Ale z wami może uda mi się jakoś zmobilizować. Przywiozę sobie moje stare hula hop (które zostało porzucone u moich rodziców) i się zabiorę do roboty. A jak przez tydzień wytrzymam w kręceniu, to zamówię sobie hula hop cięższe i z wypustkami:tak: Odezwę się, jak już się zabiorę do roboty, a od was czekam na relację, jakie są efekty :tak:
 
reklama
To hula hop z wypustkami kupiłam już po pierwszej ciązy (2 lata temu), ale brakło mi zapału do ćwiczeń. Siniaki miałam jak cholera i dlatego ćwiczyłam co pare dni.
Teraz odkurzyłam moje koło i wziełam się do roboty, bo na ten brzuchol patrzeć już nie mogę:)
Staram się kręcić 30 minut dziennie - rozkładam to na 2 - 3 razy, jak nie mam możliwości za jednym zamachem 30 min. Teraz przyznam szczerze że nie mam takich dużych "boleści" jak 2 lata temu, dużo lepiej mi się kręci a jak wychodzą mi jakieś siniaki to ubieram coś grubszego i bólowi się nie daje - a tak pozatym to nawet na siniakach poboli tylko przez jakąś pierwszą minute kręcenia a potem to ciało się już chyba przyzwyczaja i jest ok.
Kręce dopiero od paru dni więc o efektach pisać nie będe, bo jeszcze ich nawet nie sprawdzałam. Chce zrzucić z pasa jakieś 10 cm - obecnie mam 86, wiec DO DZIEŁA!!!
 
No to i ja się odzywam :-):-)
Kręcę już od prawie dwóch m-cy ale niestety miałam i tygodniowe przerwy i kilkudniowe, do tego nigdy nie kręcę w weekendy, staram się żeby to było 30min dziennie :tak::tak: No i jak do tej pory boczki ładnie się zmniejszają ale brzuch nic a nic :no::no::no: no i siniaki na początku miałam straszne teraz już mniejsze a kręcę w pasie takim pociążowym :tak::tak::tak:
 
no cześć mamuśki!!!
Jak tam wasze kółeczka - kręcą się???

ja musze się pochwalić że kolejny dzień z rzędu udaje mi sie kręcić, chociaż wczoraj to było tylko 15 minut w południe a wieczorem padłam jak trup, więc na tych 15 się skończyło - ale lepsze to niż nic...
 
Kurczę, widzę, że kręcenie tym hula-hop jest bardzo popularne. Naprawdę daje takie efekty? Bo dużo czytam na ten temat i sama jestem chętna do kręcenia, jeśli to faktycznie takie skuteczne :D Średnio przepadam bowiem za moimi boczkami :p
 
Ja nadal kręcę i przyznaję boczki schodzą bardzo ładnie bo na brzuch to niestety ćwiczenia są potrzebne, ja nadal po 30min dziennie prócz weekendów :tak::tak::tak:
 
Ja nadal kręcę i przyznaję boczki schodzą bardzo ładnie bo na brzuch to niestety ćwiczenia są potrzebne, ja nadal po 30min dziennie prócz weekendów :tak::tak::tak:
Ale ty masz to specjalne koło no nie??
Ja mam zwykłe dzisiaj sie zmierze i zobaczymy czy da jakie efekty chociaż wczesniej kręciłąm i widac było a z lenistwa nie kręciałam ale zaczne :tak::tak::tak:Ja mam to zwykłe koło ale ona ma już jakieś 18 lat jak nie więcej to jeszcze koło siostry mojego męża ono jest takie ciężkie teraz takich nie widziałam bo mam tez co kupiłam niedawno ale ono jest nie dobre bo lekkie
 
reklama
Do góry