reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcimy hula hop i chudniemy - daje cuda

Mari88 ja mam to droższe i w sumie może też czas go wyciągnąć i zacząć kręcić :)) a efekty są napewno bo ja po 2 tygodniach zauważylam ubytek tłuszczyku na boczkach :D
 
reklama
Witam!
I ja postanowiłam pokręcić :tak: Mam takie zwykłe kółko, tylko je obciążyłam i ma nieco ponad 600 gram. A i tak kręcąc wczoraj jakieś 20 minut dzisiaj mam wielkiego siniaka na biodrze :szok: Zobaczę czy dam radę dzisiaj kręcić.

A jak u Was też macie siniaki ?

I czy wiecie, że powinno się kręcić w obie strony, a nie tylko jedną, bo można mieć potem nierówne wcięcie w talii :baffled:
Ja tylko w jedną stronę umiem kręcić, w druga się uczę.
 
Edysiek ja też mam siniaki na brzuchu :-) a co do kręcenia to kręce tylko w jedną strone bo w drugą nie potrafie hah :-)
 
Alusia no to kręcimy :-)
Tyle, że ja muszę stopniowo się przyzwyczaić, bo te siniaki bolą jak diabli :szok: i tylko z 5 minut dałam radę.
A ile dziennie kręcisz?
Kurcze jednak waga dużo daje, bo wcześniej jak kręciłam jeszcze lekkim, to i godzinę mogłam a teraz trochę cięższe i już mnie poobijało. Jak się przyzwyczaję to kupię sobie takie z wypustkami :tak:
 
No ja mam te z wypustkami 1,5kg i kręce 20 mniut dziennie :-D ale zaczynałam od 5. Najdłużej kręciłąm kiedyś po 40 mniut :-) No to kręcimy :) zobaczymy potem efekty :-)
 
Wydaje mi się żę tak. Ja mam troszke cięższe bo waży 1,5kg ale to mały pikuś i bez problemu kręciłąm od początku :-)
 
reklama
Jolit@ a kręciłaś kiedyś hula hoop ?
Mi to zawsze sprawiało frajdę, tylko teraz w drugą stronę muszę nauczyć się kręcić.
Myślę, że takie jak wybrałaś będzie ok :tak:
 
Do góry