reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Kredyt na wyprawkę?!

reklama

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Z kredytem jest trochę inna sprawa,ponieważ spłacasz systematycznie co miesiąc więc wiele osób w jakiś sposób organizuje sobie te pieniądze na bieżąco,ale jednak mimo wszystko są odsetki a w efekcie wyższe kwoty. Kredyt na wyprawkę generalnie nie jest dobrym pomysłem.

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
To też chyba zależy od samej kwoty kredytu bo na wyprawkę nie potrzeba znowu aż takich dużych pieniędzy,nawet kupując te rzeczy w sklepach internetowych zawsze zyskamy jakiś rabat,promocje.

Rozwiązania
0
A ja systematycznie pożyczam pieniądze w parabankach. Nie wstydzę się tego. Nie zarabiam dużo. Mimo tego, że nie brakuje mi ani doświadczenia ani wykształcenia.

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tylko potem musisz to spłacić,czyli zawsze jesteś na minusie. Nie chodzi o wstyd ale raczej o to aby w jakiś sposób to poukładać. Pożyczka pieniędzy nie zawsze jest tym jedynym,słusznym wyjściem z sytuacji,tym bardziej na wyprawkę szkolną.

Rozwiązania
0
Moim zdaniem to przesada z tymi cenami artykułów dla dzieci do szkoły. To powinno być finansowane z podatków, bądź ceny powinny być obniżone o połowę. Przecież, gdy taki maluch idzie do szkoły i jego rodziców nie stać na książki to od razu czuje się gorszy i rodzi to wykluczenie społeczne.

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
Fakt,że ceny np książek czy samych artykułów potrafią dobić.. Pytanie czy kiedyś będzie taniej,czy może wręcz przeciwnie i ceny pójdą jeszcze w górę.

Rozwiązania
0
Wg mnie to jest żenada naszej polskiej rzeczywistości, co to za kraj, żeby ludzie musieli brać kredyty na wyprawkę dla dziecka, albo święta... w normalnych państwach są to wydatki, na które każdy może sobie pozwolić

Ostatnia edycja:

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
W normalnych państwach tak,ale u nas z reguły wiele rzeczy stoi na głowie i trudno zaprzeczyć,zobaczmy do czego dochodzi- właśnie do wspomnianych kredytów na święta cy wyprawkę,a przecież nie trzeba kupować wszystkiego od razu,spokojnie i cierpliwie można ją skompletować krok po kroku.

reklama

Asiela87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak jest dziecko to lepiej kredytów nie brać, to się potem ciągnie za człowiekiem.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry