reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kredyt na wyprawkę?!

reklama
Ważne, żeby poszukać w rankingach w Internecie najlepszych ofert. Na przykład na nachwilke.com
 
Ostatnia edycja:
Kiedy książki trzeba było jeszcze kupować to jeszcze byłam w stanie zrozumieć, że ktoś może nie mieć kasy, ale teraz? Książki za darmo, 300 zł na wyprawkę co roku, to co wy ludzie kupujecie, skoro az kredyt na to jest potrzebny?
 
Moim zdaniem należy szybciej o tym pomyśleć i odpowiednią sumę odłożyć. Bez sensu jest brać kredyt na takie coś, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna.
 
Czasy są ciężkie wszystko drogie ale nie popadajmy w skrajność.
Pracowałam w szkole jako pomoc w 0.
Wiadomo wrzesień jest ciężkim miesiącem.
Wypowiem się jak to wygląda w klasie 0.
Książki koszt około 150 zł wyprawka zbiera rada rodziców czasem nauczyciel na rok to jest bodazje 100 zł można zapłacić na dwa razy po 50 zł ( kredki, papier, bibuła, plastelina itp czasem zdarzy się że kasa zostaje więc można kupić na jakieś imprezy poczęstunek a i zdarza się że i zabawki do klasy).

Nie czarujmy się z roku na rok w klasie zostają materiały.

Ubezpieczenie koszt około 50 zł.


Wiec na dzieciaka w klasie 0 to koszt około 300 zł.
Mówię o kosztach które trzeba wydać bo wiadomo że są dodatkowe ksiazki, wycieczki itp wiec to się rozklada w czasie.
 
reklama
Albo pióro ze złocona stalówka :D
Oczywiście że można kupić piórnik za 300 zł tak samo jak i za 20 zł.
Myślę że wszelkie długopisy ołówki linijki i inne cuda można kupić spokojnie w rozsądnej cenie.

Teraz w dobie internetu gdzie można szukać fajnych promocji czy to na różnych stronach czy na transmisjach dziwię się że wyposażenie piórnika tyle kosztuje 🤣🤣
Nawet w marketach można kupić taka wyprawkę w dobrej cenie.
 
Do góry