reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kredyt na wyprawkę?!

reklama
Dołączył(a)
26 Lipiec 2018
Postów
4
Rozwiązania
0
Ważne, żeby poszukać w rankingach w Internecie najlepszych ofert. Na przykład na nachwilke.com
 
Ostatnia edycja:

Milenka890

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Luty 2017
Postów
22
Rozwiązania
0
Niekoniecznie świadczy to o nieodpowiedzialności rodziców.. Ale rzeczywiście to są nawet dość spore koszta. W niektórych szkołach również obowiązują jakieś mundurki, podręczniki się co chwile zmieniają,a to dość spory koszt. Naprawdę nie dziwię się, że niektórzy biorą po to kredyt czy pożyczkę. No ale ważne jest też znaleźć dobrą firmę, która udziela takiej pożyczki, by nie wpakować się w większe kłopoty. Znam Kredyt1000, gdzie bardzo dobrze traktują swoich klientów.
 

Joaneczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
43
Rozwiązania
0
Kiedy książki trzeba było jeszcze kupować to jeszcze byłam w stanie zrozumieć, że ktoś może nie mieć kasy, ale teraz? Książki za darmo, 300 zł na wyprawkę co roku, to co wy ludzie kupujecie, skoro az kredyt na to jest potrzebny?
 
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
6
Rozwiązania
0
Moim zdaniem należy szybciej o tym pomyśleć i odpowiednią sumę odłożyć. Bez sensu jest brać kredyt na takie coś, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry