reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny z wysokim TSH,
powiedzcie, kiedy zaczęła spadać wam wartość- po jakim czasie i jakiej dawce? Chcę się umówić do specjalisty i zastanawiam się na kiedy. Dobrze byłoby jednak wcześniej powtórzyć TSH i zobaczyć czy spada.
 
reklama
Beatabeta ciężko powiedzieć kiedy tsh spada,mnie w ciązy wzrosła i miałam podwojoną dawkę,ja musze kontrolować tsh co miesiąc.Może Lolitka będzie więcej wiedziec cos na o tym.
Zuzanko trzymam za ciebie mocno kciuki,do ciebie też sie usmiechnie szczęście:-)
 
Witam wszystkie Staraczki:-)
Gratuluję wszystkim nowym zafasolkowanym:tak::tak::tak:i wysyłam luidki szczęscia dla starjących się *********************************************************.
Lolitko jak się czujesz , pracujesz czy oddajesz się błogiemu lenistwu?
Ja dzisiaj rano miałam lekką fiksację, coś mi sie w główce włączyło czy wszystko w porządku i takie tam, dobrze że we wtorek mam usg po nim napewno mi sie humor poprawi:tak:
Pozdrawiam buziolki
 
Witaj Minie,
właściwie muszę zmienić sygnaturkę bo nieaktualna. Histero ok=macica w porządku, 2 program ICSI planowany na wrzesień.
Problem to moja kończąca się rezerwa jajnikowa. Dlatego mało mam wiary w powodzenie, bo nie mam szans na nieskończona liczbę podejść jak młodsze dziewczyny. Jaja się skończą i cóż... Poza tym małżonek ma piękne żołnierzyki, zarodki mieliśmy dobrej klasy i cóż, musimy próbować kolejny raz...

ach rozumiem...u nas odwrotnie u mnie wsio ok a maz pozal sie boze...ojej z ta rezerwa..raczej cholewcia niestety chyba z tym sie nie za bardzo da co zrobic..z biologia nie mozna wiecznie walczyc ale jesli jest tylko szansa proboj do upadlego!!!!!!!!!!!!:)my tez z mezem powiedzielismy sobie ze o I baby bedziemy walczyc dopoki sie da...:)

rety dziewczyny klujace sie tez macie takiego powera??

Aga tak patrze ze masz 9miesieczne dziecko..i jestesw ciazy jak ty to zrobilas?:)
 
winki - nie robie czesto bety. 3 pierwsze robilam w polsce. pozniej tutaj 2 razy - raz bo naciskalam lekarza, a drugi to chyba tak przez pomylke lekarki

zuzanka
- trzymam kciuki za pecherzyk

beta - zwykle tsh bada sie po 5 tygodniach od rozpoczecia leczenia. i czasem tsh spada dosc szybko, ale zwykle bardzo powoli (szybciej zmieni sie ft4). powiem ci tak - masz w tej chwili dawke kosmetyczna i po takiej dawce raczej sie cudow nie spodziewaj, zwlaszcza od razu. nie wiem jakie ci lekarz zalecenia dal ale zwykle zaczyna sie od 25 przez trzy, cztery tygodnie zeby sie organizm przyzwyczail do leku i wtedy sie podwyzsza (choc czasem lekarz robi to szybciej). ja poniewaz sie sama leczylam i miala presje czasu (bo tsh zbadalam na 3 tygodnie przed stymulka) to po tygodniu juz sobie zwiekszylam dawke najpierw o 12.5, a potem po kolejnym tygodniu do 50. i na takim rozkladzie tsh mi spadlo w 4.5 tygodnia do 1.1.
jak tylko zaszlam w ciaze tsh znowu mi skoczylo az do 4.4 i zwiekszylam dawke do 75. biore ja od 2 tygodni bo w ciayz trzeba zwiekszyc dawke o min 25%. jak badalam ostatnio tsh to bylo 2.7 i mam nadzieje ze dalej spada.
oprczo tsh wazne w ciazy jest zwlaszcza ft4 bo to wlasnie ten hormon dzidzi na poczatku bardzo potrzebny i jego niedobory moga powodowac problemy. mi na szczescie pomimo wzrastajacego tsh - ft4 wzroslo ladnie i teraz jest w gornych granicach

aga - ja pracuje z domu wiec tak, pracuje ale jest to lekka narazie praca wiec jest ok
 
faktycznie Aga mów nam szybciutko jak to zrobiłaś bo ja też tak chcę !!!!!!!!:rofl2:lolitka dzięki jutro po wizycie dam Wam znać co i jak...oby bo się pomału mi cierpliwość kończy...ufff....

spadam dziewczynki do juterka,
dobrej nocy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no dziewczynki hcg powtórzone:) przyrost piękny:D 280!!!!ale jestem szczęśliwa:-). Zobaczycie szczęście się też do Was uśmiechnie;-) i to niedługo :-)
 
Jak fajnie czytać dobre wieści o waszych betach dziewczyny, to naprawdę napawa nadzieją...
Lolitka, niezła z ciebie agentka, sama się leczysz :)
Zapisuję się w takim razie szybko do endokrynologa, może powinnam stosunkowo szybko wskoczyć na wyższą dawkę jeśli chcemy zdążyć z podejściem we wrześniu. A chcemy, bo znów się coś przyplącze jak znam nasze szczęście...
 
reklama
lolitka gratuluje!!!!!! Udalo Ci sie!!!! Super!!!!!!!!. Wrocilam z urlopu i to jednak prawda ze Ci sie udalo. Hurrrrararararaara!!!
betabeta widze ze Ty jak lolitka weteranka juz w IVF.

Ja niedlugo na pierwsza wizyte jade, ponad tydzien zostal, boje sie troche, ale pewnie gorzej bedzie juz jak zaczne przygotowywania do IVF
 
Ostatnia edycja:
Do góry