reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Betka uff to w pore sie wstrzymaliscie...
patrze na Twoja historie w podpisie...rety...biedna mialas juz sporo tych prob...gdzie lezy u Was problem jesli mozna wiedziec?
 
reklama
betka

no i dobrze. i lekarz ten wiedzial jakie normy - a inne wankoly nie wiedza i tu problem. dobrze ze bez problemu przepisala ci euthyrox i od razu zaczynasz. od jakiej dawki zaczynasz? pamietaj - bierzesz po wstaniu z lozka, min 30 minut przed jedzeniem, najlepiej godzine przed

i sie teraz uda !
 
betka

no i dobrze. i lekarz ten wiedzial jakie normy - a inne wankoly nie wiedza i tu problem. dobrze ze bez problemu przepisala ci euthyrox i od razu zaczynasz. od jakiej dawki zaczynasz? pamietaj - bierzesz po wstaniu z lozka, min 30 minut przed jedzeniem, najlepiej godzine przed

i sie teraz uda !

Dzięki Lolitka. Dawno straciłabym wiarę w powodzenie gdyby nie to forum. Byłam tu świadkiem kilku cudów:)
Dostałam 25mg, jutro będę mieć wyniki przeciwciał, jeśli będą, mam iśc do specjalisty, jeśli nie, brać te dawkę i powtórzyc TSH.

Witaj Minie,
właściwie muszę zmienić sygnaturkę bo nieaktualna. Histero ok=macica w porządku, 2 program ICSI planowany na wrzesień.
Problem to moja kończąca się rezerwa jajnikowa. Dlatego mało mam wiary w powodzenie, bo nie mam szans na nieskończona liczbę podejść jak młodsze dziewczyny. Jaja się skończą i cóż... Poza tym małżonek ma piękne żołnierzyki, zarodki mieliśmy dobrej klasy i cóż, musimy próbować kolejny raz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
beta
ja tez zaczynalam od 25 a teraz jestem na 75.... trzymam kciuki za przeciwciala

i nie pekaj malenka - jak sie mnie udalo to tobie tymbardziej ma sie udac
 
Hejka dziewczyny! Przesylam blizniacze fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-) witam tez nowe dziewczynny na naszym watku.
Isia moje gratulacje!!:-) Czyzby była dwojeczka?
U mnie wszystko oki, dalej jestem na zwolnieniu i do pracy juz raczej nie wroce ale nad tym nie ubolewam...mecza mnie mega mdłosci no i na dodatek wymioty o kazdej porze dnia ..ale damy rade!
 
Betabeta a jaką dawkę euthyroxu przepisał ci lekarz? Bo ja na początku brałam 25 mg,ale w 2 miesiącu ciązy tsh wzrosło mi do 5,38!!! i endokrynolożka od razu podwoiła mi dawkę,teraz tsh utrzymuje sie w granicach 1,3.Jak bedziesz w ciązy to wizyty u endokrynologa bedziesz miec co miesiąc.
Asiiek ja też nie chodze do pracy,ale wcale sie nie nudze,wreszcie mam czas dla siebie,czytam zaległe ksiązki,chodze na basen,zbieram siły,bo jak urodzi sie synek to skonczy sie moje leniuszkowanie;-)
 
oj tak Kasiu to prawda...ja sobie nie wyobrazam tego wszytskiego...no ale dobrz organizacja to sukces wiec trzeba bedzie wszystko dobrze zaplanowac
 
hej dziewczyny ;-)
Asiiek kochana miło Cię widzieć ,jak czytam o Twoim szczęściu to nie mogę powstrzymam łez ,dwa bąbelki :******tak się cieszę...
Beta ja zaciskam kciukasy &&&lolitka200 ma rację dlaczego na nam się nie udać , każdej z nas się uda my poprostu musimy troszkę dłużej poczekać na Nasze szczęścia :-)ale jaka będzie radość ....
Kasia30 Gratuluję ...

ja jutro mam usg o 19 zobaczymy czy mam jakiś pęcherzyk dominujący do owu...na razie nic nie odczuwam ,nie mam żadnych objawów :-(może za wcześnie ...?na pewno :-)
 
reklama
Do góry