reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

akneis mnie prowadził dr.Domitrz. Co chciałabyś wiedzieć dokładnie? Mi się udało za 2 razem, dzięki tej klinice noszę w brzuszku swoje podwójne szczęście.
Dietę wysokobiałkową stosowałam tylko za 1 razem, miałam więcej komórek, ale były gorszej jakości. Za 2 razem już sobie odpuściłam.
 
reklama
ANOWI32 , danii, kwiat_lotosu, WITAJCIE:-)
kwiat_lotosu GRATULACJE!:-) Proszę powiedz jak przebiagał twój protokół? Ja też myśle że ta dieta specjalnie cudów nie zdziała . Dziewczyny jak Wy radzicie sobie z tym stresem? wiem że trzeba być opanowanym ale ja mam miliony myśli....raz złych raz dobrych...:-(
 
akneis u mnie od 3dc był marvelon, potem w 21dc zastrzyk z diphereliny. Stymulowałam się gonalem w dawce 150 bodajże 12 dni. Zastrzyk ovitrelle i za 2 dni punkcja a transfer w 5 dobie. 1 próba była taka esperymentalna, z lekami których się w klinice nie stosuje, więc o tej nie będę pisała.
Generalnie polecam, doktor jak dla mnie za mało mówi, wizyty króciutkie, ale wie co robi, można mu zaufać. Ja osobiście wolę Szamatowicza.
Może lolitka coś doda od siebie o klinice, ona ma lepsze porównanie.
Aha, jeszcze jedna zaleta, mają bardzo dobrego embriologa.
 
Ostatnia edycja:
a embriolog wazniejszy niz lekarz.... bo lekarz nic nie poradzi jak komorki nie chca rosnac, ale juz embriolog i lab maja duzo do powiedzenia w kwestii jakosci tego z czym pracuja.

aknesi - dieta specjalna nie musi pomoc, ale zaszkodzic tez raczej nie. ja tez na poczatku stosowalam bialkowa, pozniej juz z umiarem - wazne zeby bylo zdrowo. tez mnie domitrz prowadzil - jak dla mnie tasmowy, i bez wyczucia jako czlowiek i malo przywiazuje uwage do detali, nic nie tlumaczy co moze byc wkurzajace dla poczatkujaych... ale doswiadczenie ma, wiec nie powinien spartolic roboty co sie niestety czesto zdarza. ja bylam w arcie pierwszy raz ze wzgledu na renome i doswiadczenie lekarzy. drugi raz to bylam tylko dlatego ze dobry embriolog to podstawa jednak.... a tam maja super. z moich miernych komorek z ktorych wczesniej ani razu nikt nie mogl zrobic zarodkow A, on zrobil za kazdym razem - i to nie jeden a dwa (przy 3 i 4 dostepnych tylko komorkach).
 
DZIEWCZYNKI Gratuluje waszego szczęścia ! Mam cichą nadzieję że i ja do was dołączę ...Tak więc teraz czekam na @ iii działamy od 5 dc POZDRAWIAM
 
Minie2011 witam!!tak to wspaniałe uczucie.. jutro kolejne hcg i progesteron...towarzyszą mi troszkę nerwy żeby przyrost był ładny..bardzo proszę trzymajcie mocno kciuki!!! dam znać jaki wynik jak wrócę z pracy;-)
nowe dziewczyny witam na forum:) i trzymam kciuki za powodzenie:)
 
Akneis witaj na forum:-)Ja przed in vitro nie stosowałam żadnej diety,ograniczyłam picie kawy i herbaty,piłam dużo wody mineralnej,jadłam dużo warzyw i owoców,unikałam fast foodów,no i przede wszystkim podeszłam do ivf na spokojnie i moim przypadku sie udało.Wiec życze ci dużo szczescia i powodzenia!!!!
 
Kasia to nie ma reguly/tak wogoel to gratuluje:))))/ ja na I razem bylam strasznie rozemocjonowana ICSI i tez sie udalo:)
teraz to luzik i wogole to ISCI jakby obok sie toczy...i pewnie dlatego sie nie uda...;)
ale nawet jesli to za II razem jakos nie ma sie parcia aby koniecznie II baby bylo, jak bedzie to dobrze jak nie to tez dobrze:)

ja nie stosuje zadnej diety...ja wogole jem raczej zdrowo i oprocz tego ze wcinam folik to z niczego nie zrezygnowalam..no z alkoholu...ale jakos mnie nie ciagnie:)

DZIEWCZYNKI Gratuluje waszego szczęścia ! Mam cichą nadzieję że i ja do was dołączę ...Tak więc teraz czekam na @ iii działamy od 5 dc POZDRAWIAM

powodzenia!!!!idzemy leb w leb:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Odmeldowuję się w sprawie szeroko tu omawianego TSH.
Jestem po wizycie u mojej dr która jak zobaczyła wynik od razu sama podjęła temat zbicia poziomu do min 2,5 (1,5 wg niej to poziom prawidłowy dla ciąży), Euthyrox wykupiony, przeciwciała 3 i 4 w trakcie badania, skierowanie do endokrynologa w ręce...
Dzięki dziewczyny za poruszenie tematu tarczycy, gdyby nie forum zaczynałabym na dniach stymulację w dużym stopniu skazaną na niepowodzenie...
 
Do góry