reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

isia25 GRATULACJE!!!prześlij fluidy ciążowe może i nam się w końcu kiedyś uda :-)
lolitka wiem,że nie jestem ale jak się naczytałam o tej fazie to od razu zaczęłam o tym myśleć ,że może to właśnie jest przyczyna ;-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Isia
dziękuję za dobre słowe, oczywiście jak się coś ruszy to dam znać, no a ty koniecznie pisz co u WAS :-) i trzymam nieustające kciuki :tak:
 
lolitka200 przepraszam że Cię tak nękam, ale lekarz powiedział Ci że tak się liczy tą ciąże-w sensie w którym tygodniu jestes?
krolik ja nie umiem liczyć na tym angielskim kalkulatorze..bo właśnie jak pisze się date punkcji to inaczej a jak transferu to jeszcze inaczej..a Tobie może mówił jakiś lekarz??czy tak znalazłaś w necie jak to się liczy?
 
Isia - G:-)R:-)A:-)T:-)U:-)L:-)U:-)J:-)Ę
danii - u mnie punkcja najprawdopodobniej w sobotę, dr powiedział,że musimy poczekaćna endometrium a u Ciebie jak stymulacja.
joweg - witaj na forum:-)
 
Isia
ja znalazłam ten kalkulator na naszym bocianie, ale pamiętam też że gdzieś czytałam że termin przy IVF oblicza się dodając dwa tygodnie do dnia punkcji.
 
isia - bardzo gratuluje..... dobre wiadomosci. moze dwojeczka bedzie:)
liczy sie tygodnie od dnia ostatniej miesiaczki. i tak lekarz mi to potwierdzil

zuzanka
- nie, faza lutealna u nas nie ma znaczenia wiec nie ma co sie sobie nia zaprzatac glowe
 
reklama
Isia - G:-)R:-)A:-)T:-)U:-)L:-)U:-)J:-)Ę
danii - u mnie punkcja najprawdopodobniej w sobotę, dr powiedział,że musimy poczekaćna endometrium a u Ciebie jak stymulacja.
joweg - witaj na forum:-)

U mnie juz w 4 dniu stymulacji 10 pęcherzyków było, wszystkie około 10mm, po 5 w każdym jajniku. Dodali mi jeszcze dodatkowo merilion. Jutro idę na kontrolę i dopiero w piątek się dowiem kiedy punkcja, ale najprawdopodobniej w poniedziałek.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki, ma nadzieję, że za jakieś dwa tygodnie obie będziemy się cieszyć :-)

Tyle się tu naczytałam o tym TSH, że aż się przestraszyłam i szybko sprawdziłam swoje wyniki, ale chyba jest ok bo 0,9.
 
Do góry