reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Isia brawo :-) Gratulacje kochana i dalsze kciukasy za kolejny przyrost betki,choc to juz napewno bedzie formalnosc,bo pewnie super urosnie.Bardzo,bardzo sie ciesze :tak:

Danii bardzo ladny wynik:tak: Ja mialam tylko 4 jajeczka,z czego zaplodnily sie 2,no i z czego zostal tylko jeden zarodek,ktory wlasnie bryka w moim brzucholu ;-) Trzymam kciuki za dalszy rozwoj stymulacji,potem poukcje i transferek:tak:

Anowi32 punkcja juz tuz tuz,za Ciebei tez trzymam kciuki:-):tak: Oby sie udalo,musi sie udac!!!

A no i oczywiscie witam nowe kolezanki na forum ;-)

U mnie wszystko ok.Pracuje 50%.Maly kopie i figluje w brzuszku :tak: No a do porodu zostalo jakies 3 miesiace....matko,ale zlecialo:tak::szok:
 
ANOWI32 i BetaBeta dziewczyny jak już kiedyś pisałam moje AMH wynosi 0,2 , a póki co udało się i mam nadzieję że się to nie zmieni:) więc się nie martwcie:) wam też się uda:)

I to się nazywa dobre wieści! i to kto wie czy nie podwójne! Gratulacje!!!

czarnykot czas leci nie ubłaganie ,pamiętam jak rozmawiałyśmy o początkach ,bardzo szybko ...bardzo się cieszę........i nie ukrywam troszkę zazdroszczę...:zawstydzona/y:
joweg cześć...witamy w gronie....lolitka200 myślisz,że to nie dotyczy ?bo już zaczynam doszukiwać w tym wszystkim czegoś co mogłoby być przyczyną moich nie powodzeń ale chyba przesadzam...oby....mam kryzys chyba i dlatego :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wtajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i troszkę... zagubiona;) Właśnie rozpoczynam "przygodę" z In Vitro. Jesteśmy na etapie ( badania gentetyczne męża) . 6.09 mam @ potem 5 dnia cyklu zaczynam brać marvelon na wyciszenie i od 20dc mam się zgłosić do lekarza. Moją małą batalie toczę w Artemidzie - Białystok dr.Domitrz. Piszę do Was z prośbą- czy stosowałyście jakąś specjalną dietę? Czy którąś z was ma doświadczenia z w/w lekarzem badź kliniką? POZDRAWIAM
 
danii - bez paniki jest dobrze nawet po przedłużeniu wychodzi, że będziesz miała stymulacji najwięcej 12 dni więc to standard.
akneis - witaj na forum:-), co do lekarza to Ci nie pomogę, bo ja się leczę u dr Mrugacza, a co do diety to ja żadnej nie stosuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anowiniby nie panikuje, ale chciałabym już mieć to kłucie z głowy, a tak to jeszcze dodatkowe dwa dni, Ty już wiesz, że na pewno w sobotę?
Akneis witaj na forum :-)
 
Do góry