reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

eweli1982- kurczę jak ten czas leci, pamiętam jak dołączyłaś do forum, jak pisałaś że Wam nie dają szans, a tu tylko 2 miesiące do porodu:-) życzę szczęśliwego rozwiązania
asia - trzymam kciuki za jajcobranie
danii- powtarzasz betę jutro?

a ja napjrawdopodobniej będę próbowała ICSI na cyklu naturalnym w tym miesiącu.
 
reklama
asia

a dlaczego sie godzisz na punkcje jesli zaden pecherzyk nie jest odpowiedni? toc to tylko koszta zbyteczne bo sama punkcja sporo kosztuje. przykro mi ze sie nie udala stymulka ale jak juz jest taki fakt to choc punkcji nie rob bo i po co???? pecherzyki ponizej 15mm sie nie nadaja do zaplodnienia wiec jaki sens
 
eweli1982- kurczę jak ten czas leci, pamiętam jak dołączyłaś do forum, jak pisałaś że Wam nie dają szans, a tu tylko 2 miesiące do porodu:-) życzę szczęśliwego rozwiązania

Ja też cię doskonale pamiętam, i chociaż teraz mało się na tym wątku udzielam, to cały czas
was podczytuję i mocno kibicuję każdej starającej się o ten największy na swiecie cud!!! W końcu ja tez tu zaczynałam i tylko dzięki Wam nie poddałam się i walczyłam o to co dla nas najważniejsze. I jak widać warto było!!!!
Masz rację, czas leci niesamowicie. Już szykuję wyprawkę i doczekac się nie mogę, ale te 7 m-cy to tak przeleciało że nawet nie wiem kiedy :)
Pozdrawiam gorąco i mocno trzymam za Twoje kolejne podejście, oby tym razem było udane:-)
A skoro już tu jestem to dla wszystkich przesyłam bliźniaczkowe wiruski z 28 tyg ciąży &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
damayanti u mnie w klinice jest tylko znieczulenie ogólne wiec chyba nie ma co się stresować.
Dobra wiadomość jest taka, że będzie jeszcze jeden pęcherzyk do pobrania. Jutro ostatni dzień stymulacji i w piątek punkcja.
danii daj znać co u Ciebie
 
Hej dziewczynki, daję radę,wiem, że to może głupio zabrzmi i ciężko w to uwierzyć, ale przeżyłam już w życiu dużą większą traumę. Dzięki temu mało co jest mnie teraz w stanie załamać.
Powtórzę jutro tą betę dla świętego spokoju, ale nie robię sobie żadnej nadziei.

Trzymam nieustająco kciuki za wszystkie :-)

Anowi kiedy robisz kolejne podejście?
 
lolitka200 dokładnie to wygląda tak prawy jajnik 17,17,14 lewy jajnik 19,16,15 estradiol 393 tak było wczoraj. Powiedz co o tym myślisz bo ja już sama nie wiem co zrobić.
 
asia
no masz potencjalnie 4 pecherzyki ktore moga miec komorki jajowe wiec ja bym podeszla. myslalam ze jak napisalas ze zaden nie jest dojrzaly to zaden... oczywiscie wielkosc pecherzyka jest w roznych klinikach roznie mierzona - srednica, dlugosc itd. ale ogolnie przyjmuje sie ze pecherzyk 16mm i wiecej klasyfikuje sie na taki co moze posiadac dojrzala komorke wiec u ciebie potencjalnie moga byc 4.

martwi mnie troche ten niski estradiol ale mysle ze jednak trzeba sprobowac bo szanse sa
 
lolitka200 ja muszę zaryzykować bo poprostu już nie mam kasy więc albo teraz albo nie mam pojecia kiedy.tak naprawde to ja już nie mam siły więc jeśli sie nie uda to raczej więcej sie nie odważę
 
asia
o ile bedziesz miala komoreczki to jest szansa wiec nie mozna tak sie nastawiac negatywnie. juz wspominalam ze u mnie bylo tez tylko 4, i tylko 2 dobre zarodki i sie udalo. wiec trzymam kciuki za jutrzejsze punkcje. zapytaj od razu ile komorek maja bo mozesz zapomniec - a lepiej wiedziec niz sie denerowac.
 
reklama
Do góry