reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam w Warszawie a ide tym razem tylko na beta hcg. Ostatnio najpierw zrobiłam sikany i nic nie było, potem betę i sie potwierdziło ze to nie ten czas. Teraz mam troszkę lepsza sytuacje jesli chodzi o zarodki, bo sa niby lepsze no i dwa A za pierwszym razem był jeden
A u kogo w Warszawie ? bo ja chcę wrócić do Warszawy i myślę nad novum lub invimedem.
Nie wiem gdzie lepsze mają laboratorium.
Zosia, a ja myślałam, ze tylko u nas te 3 dniowe zarodki podają a tak to wszedzie chcą blastycysty. A u nas do blastocysty zarodki nie wytrzymują to chyba słabe.
 
reklama
A u kogo w Warszawie ? bo ja chcę wrócić do Warszawy i myślę nad novum lub invimedem.
Nie wiem gdzie lepsze mają laboratorium.
Zosia, a ja myślałam, ze tylko u nas te 3 dniowe zarodki podają a tak to wszedzie chcą blastycysty. A u nas do blastocysty zarodki nie wytrzymują to chyba słabe.
U nas są transfery albo w środę albo w piątek u mnie ostatnio 3 nie dojrzały do piątku a teraz podali 2 dwudniowe i 4 przytrzymali i też nic z tego. Jak wy liczycie dni zarodków bo jak mam punkcje w pon a transfer w środę to dla mnie 2 dni

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana widzę że mamy także podobna historie, też endometrioza( IV) i brak jajowodu prawego [emoji4] ja idę we wtorek lub środę sprawdzić co i jak [emoji85]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, Zosiu, pamietam, ze bedziesz testować mniej wiecej tak jak ja , tym bardziej trzymam kciuki.
[emoji846] u mnie endo było niewielkie , kilka ognisk w zatoce douglasa i gdzies tam jeszcze . I stopień, wiec wg mnie niekoniecznie to musiało byc przyczyna, ale co to było dokładnie to nikt chyba nie wie... Mamy 6letniego syna z nocy poślubnej [emoji13] Po 4 latach bezowocnych starań postanowiliśmy o invitro...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za wszystkie pozytywne Bety
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
My jutro odbieramy wyniki męża, ja juz mam swoj komplet [emoji51]
We wrześniu wizyta u ginekologa i podjęcie dalszej decyzji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za dzisiejsza bete na wysokosci i za dobre wiadomosci na wizycue oraz kciuki za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi


29:kilosiera- kontrola przed crio
29:AniaCh83 -betowanie 2
29:kilosiera - wizyta kontrolna przed crio

30:milagros-wizyta kontrolna przed crio
30:Sil_sb -wizyta przed stymulacja
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
31:Zosia87 - betowanie
31:lile - wizyta kontrolna u gin
31:Zosia87- testowanie
31:AniaCh83-betowanie 3

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

1:luna15 - betowanie
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
13:nieagatka - badanie prenatalne
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Katherina203 - transfer
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
Do góry