reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja najlepiej znosiłam gluckophage, po sioforze miałam najwięcej kibelkowych akcji z zaskoczenia
Ja po glucophage po tygodniu brania przez kolejny tydzien spalam, wstawalam do pracy o 7, wracałam 16, szlam spac, budzilam sie 22 szlam do wanny i spalam do 7 rano i ledwo wstawalam [emoji16] ja bralam 3x1
Dzięki dżoasia [emoji6]
O widzisz to może i mi inny lek by nie wywolywal takich nieprzyjemnosci.

Dziewczyny a moze ma ktoras do sprzedania gluckophage 500 ? Bym sprawdzila jaka po nim reakcja.
Mi zostal 1 listek bez 2 sztuk (13tabletek)...

Wiec nie wiem czy cokolwiek poczujesz po 4 dniach brania (przy moim dawkowanoi 3x1 starczylo by na 4 dni i jeszcze jedna tabletka na 5 dzien)
Ale moge Ci wysłać
 
reklama
@dżoasia spalo sie cudownie tylko krotko tzn myslalam ze spie strasznie dlugo a tu bylo 10 min. Mam od dziś brac progesterone besins 0,2g 3 x dziennie ale nigdzie go nie ma wiec dzis nie wezmę. Do tego encorton 5mg rano 1 i woeczorem 1/2. Estrofem 2mg 3 x dziennie. A po transferzr fraxiparine 2850j.m/ 0,3ml wieczorem i prolutex 0,025 wieczorem
Justyska, może nie jestem lekarzem, ale w życiu nie zgadzałabym się na transfer świeżego zarodka po jakimś krwotoku, tym bardziej jeśli piszesz, że to z endometrium. Skoro endometrium masz uszkodzone, tzn że robi się w nim stan zapalny i najprawdopodobniej nie będzie receptywne. Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu transferować teraz. Progesteron spokojnie możesz od jutra brać, mi zawsze kazali od dnia następnego. Jeśli chodzi o encorton, to też nie spotkałam się z dawkowaniem rano i wieczorem, żeby przyniósł należyte efekty powinno się go brać rano i w południe, tak mniej więcej ok 8 i 14tej. Zależy też o której wstajesz, bo jak codziennie np o 10, to wtedy porę zażywania sterydu się dostosowuje do rytmu dobowego.
Komórek zatrzęsienie :) Ile zapładniacie?
 
Dziewczyny, ja widziałam, że jedna z was miała mieć cc z ciąża blizniaczą, wiecie już coś? Wszystko ok z maluszkami? :)
 
Ale zazdroszczę! :) Może głupie pytanie, ale ja nie znam się.. sama prosiłaś lekarza o dwa zarodki, ponieważ chciałaś bliźniaki? Czy raczej nie masz na to wpływu?
Z reguły nie mają nic przeciwko podawaniu 2, czasem możesz o tym decydować sama (to też zależy od kliniki), a czasem decyzję odejmuje lekarz. Może się nie zgodzić jeśli np pacjentka jest młoda, a podejście pierwsze (u mnie tak było). Potem już nie było problemu z podaniem dwóch. Trzeba się jednak liczyć z tym, że któryś zarodek się jeszcze dodatkowo podzieli i będzie ciąża mnoga, np trojacza, co już nie napawa optymizmem jeśli chodzi o bezpieczeńtwo. Na pewno nie ma się co napalać od razu, tylko dobrze przemyśleć.
 
Ciazowki tea tak macie ze brak wam energii do zycia? Ja jestem ciagle blada a witaminy biore pozatym mam szybkie bicie serca wchodzenie po schodach mnie meczy
 
reklama
Ciazowki tea tak macie ze brak wam energii do zycia? Ja jestem ciagle blada a witaminy biore pozatym mam szybkie bicie serca wchodzenie po schodach mnie meczy
Normalne kochana. Mnie powoli energia powraca już, ale uwierz, że chętnie leżałbym w łóżku z książką w ręku. Korzystaj z wolnego, bo później czasu nie będzie hihi

Mnie się często w głowie kręci, a i męczę się nawet głupim gadaniem [emoji23]
 
Do góry