reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cikulinka łaaaał gratuluje.
Teraz ja. Ale nie sądzę że podtrzymam dobrą passę. Zrobiłam się rozdrażniona i płaczliwa. Ogólnie od pobrania komórek cały czas mam bóle. Nawet na jeden dzień nie przeszło. Tylko trochę zmienia się rodzaj bólu i miejsce. Teraz bardziej już jak co miesiąc jak okres chce się przedostać przez luteine. Mam też duszności. Nie mogę wziąć głębokiego oddechu. Strasznie to irytuje. I takie uczucie opuchnięcia i przepełnienia, wzdęty brzuch. Masakra.
A kiedy miałaś punkcję ?
 
reklama
Pięknie niech dalej rośnie 😘
Cikulinka łaaaał gratuluje.
Teraz ja. Ale nie sądzę że podtrzymam dobrą passę. Zrobiłam się rozdrażniona i płaczliwa. Ogólnie od pobrania komórek cały czas mam bóle. Nawet na jeden dzień nie przeszło. Tylko trochę zmienia się rodzaj bólu i miejsce. Teraz bardziej już jak co miesiąc jak okres chce się przedostać przez luteine. Mam też duszności. Nie mogę wziąć głębokiego oddechu. Strasznie to irytuje. I takie uczucie opuchnięcia i przepełnienia, wzdęty brzuch. Masakra.
cie tez tak myślałam i tez mam takie bóle jak ty wiec mysle ze to dobry znak kurde. .... wiecie co popłakałam się a za chwilę przerażenie ale jeszcze to chyba do mnie nie dociera czy to się dzieje naprawdę?
 
cie tez tak myślałam i tez mam takie bóle jak ty wiec mysle ze to dobry znak kurde. .... wiecie co popłakałam się a za chwilę przerażenie ale jeszcze to chyba do mnie nie dociera czy to się dzieje naprawdę?

Pocieszasz. Ale większość nas ma. Również ta część której nie wychodzi. Chce mi się płakać razem z Tobą. Z tą różnicą że ja nie wiem czemu.
 
reklama
Do góry