reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
83D8DB0F-4C72-4F70-AF06-E7C186FFB81B.jpeg
 
Nieeeeeeeeeeeeee zrobiłam, nie chciało mi się 😅😅😅. Kurde, całe lato w kozakach będę chodzić
Ja byłam w zeszłym tygodniu na pedi . I dzień przed tak sobie patrze i mówię sama do siebie - zapuscilas się trochę kobieto w tych rejonach 🤣🤣🤣🤪🤦🏻‍♀️I mialalm nawet plan, żeby trochę sobie ogarnąć ... ale myśle sobie - kurde płacić i jeszcze pójść ze zrobionymi ?! No way 😂 ale teraz nowrmalnie jakbym odżyła 😜kocham zadbane kobiece stopy . Zawsze latem patrze pierwsze na ... stopy 😝i jak widzę skorupę na piętach - sorrry nie zaprzyjaźnimy się raczej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Ale fajnie ❤❤❤ pewnie chudzinka z ciebie ;)
Hehe niestety zostało jakieś 5 kg w zapasie. Przecież nie będę się teraz odchudzać. Syna karmiłam 2.5 roku, na koniec ważyłam 48 kg. Teraz czekam bo nie chce mi się biegać z mlecznymi cycami, tym razem mam jakieś wrażliwe te cycki i zastój zaraz mnie dopada. Takie tam usprawiedliwienie 🤪
 
reklama
Ja byłam w zeszłym tygodniu na pedi . I dzień przed tak sobie patrze i mówię sama do siebie - zapuscilas się trochę kobieto w tych rejonach 🤣🤣🤣🤪🤦🏻‍♀️I mialalm nawet plan, żeby trochę sobie ogarnąć ... ale myśle sobie - kurde płacić i jeszcze pójść ze zrobionymi ?! No way 😂 ale teraz nowrmalnie jakbym odżyła 😜kocham zadbane kobiece stopy . Zawsze latem patrze pierwsze na ... stopy 😝i jak widzę skorupę na piętach - sorrry nie zaprzyjaźnimy się raczej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Muszę pamiętać żeby przy Tobie w kaloszach chodzić 😂. Ja mam brzydkie stopy i na dodatek na dużym palcu taki odcisk mi się zrobił 🤷. Teraz nie ryzykuje wizyty u podologa, bo ta jeb.ana immunopresja🤦
 
Do góry