reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po wizycie. Było coś małego pykajacego !!!!!! Tylko jeszcze takie malutkie...... Za tydzień idę jeszcze raz!!!! Oby Kropeczek się trzymał ♥♥♥❤
Stresuje się tylko tym, że mam zrobić betę jeszcze raz, chyba Pani ginekolog nie jest pewna.....
Na pewno będzie dzielnie walczył by z Tobą zostać, a skoro było coś pyakjacego to musi być dobrze 💗💗💗
 
Dziewczyny a ja mam dziś takie wahania nastroju że chyba sama że sobą oszaleje!! Rano byłam bliska rozpaczy, potem euforii, potem znów smutny a teraz sama nie wiem... Próbowałam zająć się pracami domowymi i ogrodem ale to na chwilę mi pomaga.. Zastanawiam się czy to przez odstawianie leków może? Czy to emocje jednak po czasie wychodzą? Normalnie nie mogę znalezc sobie miejsca 😐😐😶😶

Puść sobie jakiś fajny film i relaksuj się 😘
 
Jestem po wizycie. Było coś małego pykajacego !!!!!! Tylko jeszcze takie malutkie...... Za tydzień idę jeszcze raz!!!! Oby Kropeczek się trzymał ♥♥♥❤
Stresuje się tylko tym, że mam zrobić betę jeszcze raz, chyba Pani ginekolog nie jest pewna.....

Ważne, że pyka ☺ ❤ Pani dr może jest ostrożna ze względu na Twoje wcześniejsze doświadczenia?
 
reklama
Do góry