reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, w którym tygodniu ciąży schodzilyscie z progesteronu? Ja jestem obecnie w 13 i mam zredukowana luteinę podjęzykowa do 2x1, plus mam 2x1 luteinę dopochwowo i od jutro mam brać prolutex 1x a nie dwa razy..
Jak zadzwonilam do luxmedu po skierowanie na progesteron (mam pakiet z pracy więc chociaz takie badania zrobię sobie za darmo..) i pani doktor, zwykły internista powiedziała że najbezpieczniej jest schodzic dopiero koło 16 tygodnia...
 
Nie. AZF to pewność, że syn odziedziczy i niestety też będzie niepłodny. Znam chyba jeden przypadek zdrowej ciąży z ojcem z AZF. Nie znam szczegółów.
To bardzo rzadka mutacja. Mężczyźni z AZF mają najczęściej azoospermię. Wg mnie ryzyko tej mutacji u twojego męża jest znikome.
Właśnie też myślałam że znikome ale lekarz mi napisał że skoro tak duża fragmentacja 48 to może wskazywać jednak na te właśnie mutacje AZF. Dlatego do tej pory tego nie robiliśmy. Jejku nie wiem czy dam znowu radę psychicznie kariotypów badanie bardzo przeżywałam.
 
A badalas betę? Może to tylko jakieś plamienia? Nigdy nie miałam takiej sytuacji więc nie wiem. Ale na takich ilościach progach myślę, że nie powinnaś dostać @ ale to tylko moje przypuszczenia...
Mnie za to okropnie bolą piersi... Dużo bardziej niż dotychczas... Ah...
Dziewczyny czy to możliwe, żeby w 8dpt przyszła @?
Chyba mi się okres zaczyna, biorę luteine i teraz nie wiem czy jest sens brać dawkę na noc czy nie. Klinika już zamknięta, a ja nie wiem co robić…
 
Dziewczyny, w którym tygodniu ciąży schodzilyscie z progesteronu? Ja jestem obecnie w 13 i mam zredukowana luteinę podjęzykowa do 2x1, plus mam 2x1 luteinę dopochwowo i od jutro mam brać prolutex 1x a nie dwa razy..
Jak zadzwonilam do luxmedu po skierowanie na progesteron (mam pakiet z pracy więc chociaz takie badania zrobię sobie za darmo..) i pani doktor, zwykły internista powiedziała że najbezpieczniej jest schodzic dopiero koło 16 tygodnia...
Mi w 13tc lekarz odstawił całkowicie doustny progesteron, prolutex może w 10tc odstawiłam, teraz 16 tc i mam tylko 2x dziennie luteinę dopochwowo
 
reklama
Do góry