reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Gratulacje, zdrówka 🥰🥰
 
reklama
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Piękne imię. Mój mąż tak się nazywa 😁😍 Gratulacje ❤️
 
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Gratuluję! A właśnie się dzisiaj zastanawiałam kiedy urodzisz! I wszystko jasne! Cudownie że poszło jak z płatka 😀
 
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Zazdroszczę takiego porodu 😁. U mnie oba to droga przez mękę 🙈 A pierwszy to wogole chce wyprzeć z pamięci, minęło już 5 lat, a ja wspominam porodówkę jak sale tortur 🤣
 
W lipcu mamy wizytę u doc Paśnika, a oprócz tego pójdziemy na konsultacje do dwóch lekarzy z dwóch innych klinik, żeby poznać ich opinie, podejście i zobaczyć czy mają jakieś inne zalecenia 🙏 chcę wierzyć, że w końcu znajdziemy przyczynę ❤️🥺
Walczcie dalej ❤️ Jeśli Wam się nie uda tym razem rozważałabym zmianę kliniki. U mnie była historia niepłodności wtórnej. Pierwsza ciąża naturalna w 2 cyklu. O drugie dziecko walczyłam 3 lata, bezskutecznie . Przeszłam wszystkie możliwe badania. Niestety nie znaleziono przyczyny… . Nikt nie wiedział czemu nie mogę zajac w ciąże :( Byłam załamana. In vitro było naszą ostatnią nadzieją na posiadanie wlasnego kolejnego dziecka. U nas się udało przy pierwszym transferze. W Polsce jest mnóstwo rewelacyjnych specjalistów. Ja bym podeszła do tego tak, ze skoro dochodzi wogole do zapłodnienia to już jest duży sukces w Waszej walce ❤️ Trzymam kciuki ❤️ Głowa do góry i walczcie , wierzę ze przyjdzie czas, kiedy będzie wspominać ten ciężki czas jako epizod z Waszego życia i cieszyć się Waszym szczęściem ❤️
 
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Gratuluję 😍
 
reklama
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Gratulacje!! Zdrówka🥰
 
Do góry