reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
gratulacje 🤍🤍🤍
 
reklama
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Gratuluję 🤗🤗 tylko pozazdrościć porodu 🤣
 
Melduje się po rozpakowaniu ✊🏻
Poszło ekspresowo 😁. Rano zaczęły odchodzić wody, „bawiliśmy” się tak do Ok 18. Pózniej zaczęło się coś dziać. O 21 pojechaliśmy do szpitala. Poczekałam 5 min na sale z basenem i ledwo zdążyłam do niej wejść 😂. 3 skurcze parte i mały był na miejscu 😎.
Filip 12.04 😍
Dużo zdrówka dla Was ♥️
 
@Ruda08 gratulacje! Filip piękne imię 🤩
@Ola9876 Ruda nie ma czasu na długie porody, czeka jeszcze chyba(?)6 dzieci na zimowisku, także otrzepie się, pierwszy okres i dawaj następne 9 miesięcy czekania na poród 😜
No i świetnie, niech tak będzie , życzę jej dużej rodzinki i dużo zdrówka ♥️ muszę o tym pomyśleć bo na mnie czeka jeszcze 4 😂
 
Pierwszy poród też był z tych szybszych ale ten to był ekspres. W jednej sekundzie miałam 7 cm rozwarcia a za 30 sekund było widać główkę 😂😂😂.
Także jeżeli doczekam kolejnego to nigdzie się nie ruszam bo nie zdążę 😎
Wezmę przykład z Ciebie i jak dam radę w lipcu i będzie wszystko wporzadku, to w następny okres jadę po następnego mrozaczka 😂♥️
 
reklama
Życie kręci się wokół rozkręcania laktacji i odwiedzania małej . Nie ma kiedy nawet na forum wejść 😁
U mnie dalej z laktacją słabo. Kupiłam nowy laktator z polecenia położnej - laktacyjnej, witaminki, masaże i czekam na jakieś efekty.
A Majeczka silna wojowniczka. Ordynator powiedział, że są w szoku (lekarze), że mała tak dobrze sobie radzi, jest silniejsza i w lepszym stanie niż dzieci od niej starsze. Dzisiaj przy wymianie rurki intubacyjnej chcą sprawdzić jak będzie sobie radzić z oddychaniem, ponieważ sama już próbuje oddychać. Jak będzie Dobrze to zamiast rurki będzie maska 🙂 Ruchliwa ( małe ADHD), a od przwdwczoraj co chwila się uśmiecha 😍 co chwilę zrzuca czujnik z nóżki i komputer pokazuje że saturacji brak.
Super, cieszę się, że u Was wszystko ok. To wspaniałe. Kręć cycusia ile się da, każda kropla to dla niej zdrowie
 
Do góry