reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja leżę plackiem ale ciagle krwawie. Mam nadzieje ze przez noc sie uspokoi. Moja dzidzia dzielnie walczy a ja musze jej pomoc leżąc plackiem . Oczywiście z powrotu do domu nici. A tam mój piesek na mnie czeka i ja tez sie za nim stęskniłam. Maz tez juz poleciał bo musi wrócić do pracy.
 
Jogo – cieszę się, że jesteś już po wizycie i że z maluszkiem OK. Odpoczywaj ile wlezie, a ten krwiak na pewno zniknie. Nieraz czytałam na ciężarówkach dziewczyny miały krwiaka i go wyleżały. W Twoim przypadku też tak będzie.

Kinga_1 – myślę, że jak weźmiesz L-4 na 4 dni to będzie wystarczająco. Czy dłużej się siedzi w domu to do głowy różne myśli przychodzą. Lepiej się czymś zająć.

Jo.M. – nie wiedziałam, że jesteśmy praktycznie równolatkami. Nie ma mowy, żebym podeszła do in vitro bez zrobienia badań, czas leci nieubłaganie. Musimy się spieszyć ;-)
 
reklama
Do góry