reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jo.M. tak mi przykro :-(
Dorota ilość pęcherzyków mega :tak:

Asia_77 lepiej wyleczyć to coś i potem szczęsliwie i spokojnie zajść w ciążę. To jest Twój plan na teraz

Anulla gdzie jesteś?


czwarty dzień z rzędu jem kapustę kiszoną :-) normalnie nie moge sie opanować :eek:
 
Ostatnia edycja:
Jo.M przykro mi kochana, trzymaj się cieplutko !

Dorota na co Ci tyle??? ;-) Handlować będziesz? Może trochę mi odstąpisz ;-)
A poważnie to super, życzę Ci SUKCESU, niech to będzie TWÓJ, tzn, WASZ CZAS ! :tak:

Olusia jak kłaczki?
 
Ostatnia edycja:
aisa_77 w Invikcie jest PCR i znizka jest 40% jak masz karte luxmed'u:cool: a jak długo się czeka na wyniki?i PCR to ze sliny?
aisa_79 ja lubie kapustę kiszoną, wiec o co chodzi? zdrowy malec rosnie, z dobrym gustem;-)
 
kate chodze do immunologa w zwiazku z moimi komorkami nk, miescily sie w normie ale przy starankach najlepiej zeby byly obnizone. Biore encorton na to i przed transferem spadly, pani doktor powiedziala, ze prawdopodobnie dzieki temu sie udalo. Teraz znowu wzrosly ale to moze byc reakcja organizmu na ciaze dlatego dopiero od 18 tc mam zaczac powolutku odstawiac.
 
kasik kurcze tyle badan dobrze by było sobie zrobić;-) jeszcze znajdź dobrego immunologa...bo u mnie w klinice nie ma ;-( może po 2 transferze się wybiorę, bo jak drugi się nie uda to może warto mnie przebadać..chyba ze powinnam teraz sobie zrobić? jakie sa tendencje?
 
kasik a badania genetyczne, to cos więcej niż kariotypy, AZF,CFTR?
a immunologie co dokładnie robilas? przepraszam, ze tak się wypytuję ale jesteście tutaj skarbnicą wiedzy, poza tym mnie nie przebadali za bardzo;-( jakies podstawowe badania, ale inne w kierunku problemów z plodnoscia robię sama..
 
reklama
kate genetyka to mutacje w genach z panelu nieplodnosci meskiej i zenskiej. Immunologia jest bardziej skomplikowana: subpopulacje limfocytow, bialko s, bialko c, homocysteina, wit B12, wit D, kwas foliowy, dhea, LA, ANA, rozne przeciwciala. Jutro Ci napisze dokladnie bo nie pamietam.
 
Do góry