reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pkati trzymam kciuki!!!

Ja ostatnio sie nie udzielam jakas deprecha mnie łapie :( tak jak zawsze mialam nadzieje ze moze sie udac, tak teraz stracilam nadzieje i w sumie czekam na @ w niedziele ewentualnie kilka dni po :( Swieta ida a to dla mnie podwójnie dobijające gdybym mogla bym nie jechala na swieta do Polski.... dobra juz Wam nie smece ;(

Mam tylko jeszcze pytanie ile czasu utrzymuje sie zastrzyk hCG 5000 I.E w organizmie? Zastrzyk mialam we wtorek 24.11 do niedzieli 6.12 juz chyba nic nie bedzie... czy lepiej poczekac dluzej jak @ nie przyjdzie?
 
Kochana,udzielaj sie i nie chowaj po krzakach:-)

A z jakiego powodu Cie lapie,sorry ,ze pytam ale nie ogarniam zawsze produkcji postow;-) HCG utrzymuje sie do 10 dni,tak przynajmniej jest napisane na ulotce.
 
Ja wlasnie nie mam ulotki ;( bo zastrzyk dostalam od lekarki i w pudelku nie bylo, ale dziekuje za odpowiedz.

Wszystko mnie wkurza... co chwile dowiaduje sie ze znajome w ciazy... dobrze nie zaczna sie starac a juz II kreski. Mysle ze kazda z Was rozumie... u mnie za tydzien stuknie 6 lat jak sie staramy i to chyba dlatego lapie mnie dol ; (
 
ma cie prawo lapac:tak:wspolczuje Ci i podziwiam ,ze jeszcze masz sile dalej walczyc,im dluzej tym gorzej:sorry:Jestes po transferze???,bo pytasz o hcg.

Obawiam sie ,ze grudzien bedzie miesiacem dolow i cudownych wiesci. Bo nie uda nam sie wszystkim...a oprocz tego Grudzien,magiczny miesiac ,Wigilia,prezenty,milosc w powietrzu...Chyba najgorszy miesiac na testowanie,jak sie uda-cudowny prezent ,a jak nie to kaszana totalna i koniec swiata. Trzeba sie na te opcje nastawic ,bo roznie moze byc...:tak::tak::tak:



.
 
Kochana. I to najważniejsze! Życzę, żeby się udało. Tak, owszem, pod względem liczby badań przed in vitro Włosi są bardzo solidni. Ale już w przypadku kd tak dobrze nie ma. Przydzielają ci dawczynię i nie wiesz o niej kompletnie nic. Takie przepisy. No a u mnie o kd właśnie się wszystko oparło. I z podwójnym sukcesem :) Tfu tfu. Trzymam kciuki za Ciebie:) sasiadko; )

Gratuluję Ci serdecznie i to podwójnie i dziękuję za kciuki :)
 
Nie transferu nie mialam po nowym roku startujemy z ivf. Teraz to byl tylko cykl stymulowany bo lekarz i ja chcialysmy sprobowac bo jeszcze nigdy nie mialam stymulacji no i niby wszystko z nami oki... a jednak cos stoi na przeszkodzie aby zajsc. No nic cale nasze zycie musimy walczyc... Dobrze ze mam M, bo on to wszystko lepiej przechodzi ( albo poprostu lepiej to ukrywa). A ja juz wyje z bezsilnosci...Normalnie tyle ile wyplakalam w tygodniu to chyba przez rok tak nie mialam :(
 
Ah i ja mam dzis taki dupny dzien , ze nie pytajcie ... Moze to ta pogoda tak dobija ... W środę transfer a ja zaczynam juz sie stresować ... Macie jakieś sprawdzone sposoby na wyluzowanie? Wino juz chyba odpada :p
 
reklama
Chyle przed Toba czola i jak dla mnie to jestes juz wygrana.Ile trzeba mniec ,sily zaparcia ,zeby w to dalej brnac...Respekt. Ale mysle,ze ta mysl ,ze nareszcie cos bedzie sie dzialo,ze inni ludzie beda myslec jak Wam pomoc ,tez cie powinna troche odciazyc. Wiem ,ze to zabrzmi idiotycznie...ale zrob w Grudniu cos dobrego dla siebie,czasami trzeba byc troche egoista,trzeba przeczekac i od stycznia dac czadu.:-)Masz troche czasu,uspokoj sie wez gleboki oddech i pomysl, ze masz cudownego meza ,ktory wskoczy za Ciebie w ogien,ze jestes mloda,zdrowa i masz duze szanse zostac jeszcze nie raz mama. Od 6 lat,zyjesz od owulacji do okresu,moze czas cos z tym zrobic tym bardziej ,ze juz nie mozesz i nie masz sily. Odpusc sobie to cisnienie i pozwol ,zeby lekarze zrobili swoja robote,ty wiecej nie musiasz....:-):-):-)

Ps. dla tych ,ktore zaraz sie odezwa,ze nie mam chrzanic:-)bo to nie takie proste,odpowiem...proste nie jest,ale mozliwe i bardzo potrzebne ,jesli ma sie uda.:-p
 
Do góry