reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mmm to napewno wszystko ok. Do mnie też mają jutro dzwonić ja myślałam że jak punkcje miałam w środę to jak hoduja do blastocysty to transfer mi wypadnie w pn a tu rzeczywiście wychodzi że od rana w środę to piąty dzień jest w niedziele. Jak dziewczyny myslicie? A jeśli chodzi o program rządowy to naprawdę chore że zasłaniają tylko sześć przecież jak się okaże że żadna komórka nie przetrwała to trzeba od nowa robić całą stymulację. Ja bym dała takiemu ministrowi który to wymyślił się postymulowac a potem czekać jak na wyrok to by się obudził! Ludzie którzy nie mają pojęcia z jak wielkim stresem to się wiąże nie mówiąc już o obciążeniu organizmu nie powinni się na ten temat wypowiadać a już na pewno nie tworzyć ustawy!!!!!!! Mmm czymam kciuki za komoreczki ;)

też mi się to nie podoba... przecież powinni zapładniać wszstkie... A co do ministrów to mimo wszystko jestem im wdzięczna, za to, że mam szansę podejść do in vitro. Prywatnie nie byłoby mnie stać
 
reklama
Lolitka 200 czyli liczymy id dnia następnego po punkcji. Tak właśnie myślałam od poczatku ale wypowiedź mmm mnie troche zmylila bo ona miała punkcje w czwartek więc jak w pn ma transfer to wychodzi 4 dni? Nic z tego już nie rozumie. Mmmm doskonale cię rozumie że dzięki programowi tysiące par spełni marzenia. Ale uważam że program powinirn być bardziej fopracowany a tworzeniem go powinny zająć się osoby które chodź trochę są w stanie nas zrozumiec . Myślę że dużą role w tym wszysykim odgrywa kościół który jak wiadomo jest temu przrciwny!
 
Kinga, bardzo mocno Ci kibicuję i z całych sił trzymam kciuki.
We wtorek nie będę mogła usiedzieć, czekając na Twoją betę.
No i obowiązkowo przesyłam Zosine fluidki :-)

jy7c7q38.gif
 
Lolitka 200 czyli liczymy id dnia następnego po punkcji. Tak właśnie myślałam od poczatku ale wypowiedź mmm mnie troche zmylila bo ona miała punkcje w czwartek więc jak w pn ma transfer to wychodzi 4 dni? Nic z tego już nie rozumie. Mmmm doskonale cię rozumie że dzięki programowi tysiące par spełni marzenia. Ale uważam że program powinirn być bardziej fopracowany a tworzeniem go powinny zająć się osoby które chodź trochę są w stanie nas zrozumiec . Myślę że dużą role w tym wszysykim odgrywa kościół który jak wiadomo jest temu przrciwny!

myślałam, ze liczy się od dnia punkcji :)
a kościół nie powinien się w to wtrącać, niech się lepiej zajmą księżami - pedofilami
 
reklama
Lawendowy_sen - no i super... musi dać znać mamusi, że jest:-):tak:... no i że niedługo będzie z nią. Ale ten czas zleciał. Niedługo i będziesz miała swoją Zosię w domku. Cieszę się z Tobą, bo długo też o to walczyłaś.
 
Do góry