reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga_1 będę trzymać mocno kciuki a 27 będzie dla nas mega szczęśliwy ;) mam nadzieje że oszalejesz z radości jak zobaczysz bete czego życzę z całego serca :)
 
Dziewczyny ja bralam podobnie ten acard 2x1 tabletce od poczatku cyklu w ktorym mialam miec criotransfer tyle ze na dwa dni przed punkcja nie bralam a pozniej znowu. A wie moza ktoras kiedy mozna lub powinno sie go odstawic w przypadku ciazy??

Ja biorę jeszcze acard. Odstawić mam po ukończeniu 34 tygodnia razem z luteiną (czyli już za 9 dni :-D)
 
Jo.M – ale jednego nie rozumiem. Przecież miałaś robioną chlamydię w klinice i z tego co pamiętam to nic nie wyszło…

zula – dobrze nagadałaś temu kumplowi :-) Mam pytanie, mam już antybiotyk na tą bakterie i teraz tak czy mam razem z tym antybiotykiem zażywać dowcipne priobiotyki, a następnie pałeczki kwasu mlekowego. Jeżeli skończę kurację antybiotykiem to kiedy mam sobie zacząć zapodawać te pałeczki?? I od kiedy mam używać laktacyd??

mmm… - gratulacje, super, że wszystkie komórki się zapłodniły :tak:

majka201 - &&&&&&&&&& za zarodeczki :-)


STYCZEŃ:

27: martaczi -
badanie prenatalne
27: Kinga_1 - wysoka betka :)
27: Anulla28 - wstępna data punkcji
27: Jogo - USG kontrolne
27: majka201 - udany transfer
28: lenkabar - pierwsze podglądanko
28: lalka - wizyta
28: Hope84 - udany criotransfer
28: mmm… - udany transfer
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
30: Cyryjanka - USG serduszkowe :)
30: agitek - 4 weryfikacja oraz badanie pęcherzykowe
31: _Infinity_ - wysoka betka :)

LUTY:

1: MagdaM33 -
I weryfikacja
3: dorotav - wizyta u immunologa
10: genna - kolejna wizyta u immunologa
 
lawendowy sen ja tez prosze o fluidki:-D jak patrze na twój suwaczek to szybko ten czas mija, pamietam ze ty bylas juz w ciazy kiedy okazalo sie ze i ja jestem. tak sobie mysle ze bylabym w podobnym tyg w ciazy jak ty:szok: ale było mineło dlatego teraz prosze o cudowne fluidki ciazowe;-)zycze dalszej spokojnej ciazy i gratuluje Zosieńki
mmm suuper, gratulacje 6 komoreczek &&&& za dalszy rozwój
majka 201 rołniez &&&& za twoje zarodeczki i za najblizszy transwer
kinga trzymam &&&&&& za wysoka bete w poniedziałek, super przynajmniej masz 1 dzien mniej do czekania na ten szczególny dzień;-)
lilia kochana a kiedy ty idziesz do szpitala??

Kochane doradźcie mi , dzis dostałam @ okolo 17:45 i nie wiem czy dzisiejszy dzien mam zaliczac jako 1 dzien cyklu czy dopiero od jutra liczyc.
Mam dylemat bo nie wiem czy od jutra mam zaczac brac tabl i Fragmin
A jak doradzacie brac Fragmin i acard? czy moze zrezygnowac z acardu i brac tylko fragmin??
 
reklama
Kochane doradźcie mi , dzis dostałam @ okolo 17:45 i nie wiem czy dzisiejszy dzien mam zaliczac jako 1 dzien cyklu czy dopiero od jutra liczyc.
Mam dylemat bo nie wiem czy od jutra mam zaczac brac tabl i Fragmin
A jak doradzacie brac Fragmin i acard? czy moze zrezygnowac z acardu i brac tylko fragmin??


Możesz dzisiaj liczyć jako pierwszy dzień cyklu. Acard na pewno ci nie zaszkodzi. Więc śmiało.

Lilia -
ja bym zaczęła brać razem z antybiotykami tabletki takie i dowcipne też. Antybiotyk masz przecież w formie tabletek prawda? Więc dowcipne możesz też brać od razu. No i na pewno przez jakiś czas kontynuować po antybiotykach, żeby nic się nie wróciło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry