reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

soniasoku tak jak napisała dorotav tylko beta prawdę Ci powie. Ja miałam silne krwawienie między 5 a 6 tc, później męczyły mnie plamienia więc każda z nas jest inna. Idź jutro na betę i daj znać jak wyszła, trzymam kciuki :tak:

Moje dzisiejsze plamienie było tylko kilkugodzinne, skąpe i jasne i mam nadzieję, że opuści mnie na 7 miesięcy :-)
 
reklama
Dziewczyny w programie zapisane jest, że "transfer 2 zarodków u pacjentki poniżej 35.r.ż. wykonywany jest tylko w uzasadnionych klinicznie przypadkach" - co to znaczy? jakie to są przypadki bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
 
liskka, wcale z Tobą tak źle nie jest, ja już wczoraj myślałam że jest 30, to ze mnie to chyba ziemniak już jest :-)
 
Mi tez włącza sie juz myslenie w zwolnionym tempie i skleroza do tego :-). Jeszcze troche to bede musiala sobie wszystko zapisywac :-D.
Dorota widzisz to dobry objaw u Ciebie :-)

Juhasek niestety nie pomoge
 
Ostatnia edycja:
reklama
Juhasek ja sie wtrace - moga podac dwa zarodki jezeli m.in byly wczesniej nieudane proby in vitro wiec u ciebie masz argument. Ja Ci jednak sugeruje na prawde bardzo powaznie to rozwazyc. Bardzo powaznie. Jakbys chciala posluchac argumentow to napisz na priv bo nie bede tu zasmiecac watku ;)

Dziewczyny widze ze tu Was sporo ostatnio "zaskoczylo" ;) Zapraszamy na Cieżarowki po invitro bo to tam jest miejsce dla Was juz :)
 
Do góry