reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak dla ciekawych, nakreślę naszą sytuację. Na prenatalnych wszystko ok, tylko bicie serduszka za szybkie (182 uderzenia na minutę). Bobo mierzy 6,5 cm :) Ponoć chłopak, ale jeszcze mamy się nie nastawiać. Ruchliwy bardzo jest.
U nas bilo 187 a potem sie unormowalo[emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Tak dla ciekawych, nakreślę naszą sytuację. Na prenatalnych wszystko ok, tylko bicie serduszka za szybkie (182 uderzenia na minutę). Bobo mierzy 6,5 cm :) Ponoć chłopak, ale jeszcze mamy się nie nastawiać. Ruchliwy bardzo jest.
Cudownie....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Nie wiem to byla po 7 rano jak z domu wyjechałam to jesc mi sie nie chciało a i co sie okazała dzisiaj jest dopiero 8 dpt po transferze a nie 9 coś zle policzylam lekarz mnie uświadomił hehe ;) więc idę znowu w poniedZiałek ale już ruszył mój kropeczek ;) już jestem mega szczęśliwa
Gratuluje[emoji4]
A powtarzalas jeszcze sikacza z ciekawosci? Bo ze Ci wczoraj wyszedl to szok!
 
reklama
Do góry