reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hello.
Pytanie do dziewcząt po nieudanym transferze.
Jak to jest dokładnie - po transferze robisz test ciążowy z krwi, później go powtarzasz, jednoznacznie z niego wynika, że nie jesteś w ciąży. Odstawiasz leki. I co dalej, od razu dostajesz miesiączkę? Po kilku dniach? Cykl jest normalny, czy jakiś nietypowy?
 
Hello.
Pytanie do dziewcząt po nieudanym transferze.
Jak to jest dokładnie - po transferze robisz test ciążowy z krwi, później go powtarzasz, jednoznacznie z niego wynika, że nie jesteś w ciąży. Odstawiasz leki. I co dalej, od razu dostajesz miesiączkę? Po kilku dniach? Cykl jest normalny, czy jakiś nietypowy?
Ja jak zobaczyłam że beta spadła to po konsultacji z lekarzem odstawiłam leki i w ciągu 4 dni dostałam okres, w moim przypadku był całkowicie normalny może pierwszy dzień był najbardziej bolacy, aż ketonal poszedł w ruch. I od razu jak dostalam okres zaczelam soe przygotowywac do transferu
 
Tobie i tak dość w miarę spada po dwóch godzinach... Masz leki? Udało Ci. Ssie kiedykolwiek zajsc?
Spadać, spada ale wystrzelić też potrafi :-D
Nie mam na to żadnych leków ale odstawiłam cukier i jestem na diecie o nieskim IG (tak na wszelki wypadek).
Nigdy nie byłam w ciąży, miała 2 transfery - świeży i crio. Po tych dwóch zrobiłam kilkanaście badań No i wyszło mi troszkę. Prawie wszystko ogarnięte. Mam nadzieję, że pod koniec lipca zabiorę mojego ostatniego kropka i zostanie z nami ;)
 
Czy spotkaliście się może że stwierdzeniem lekarza, że sensu nie ma robienie glukozy i insuliny na czczo jeśli TSH wysokie?
Stoję pod laboratorium, mam ochotę zrobić ta insulinę i glukozę chociaż żeby jeszcze raz policzyć wskaźnik homa ..tylko obawiam się czy głupoty nie wyjdą keslitp TSH jest nadal duże...
 
reklama
Do góry