reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety brak dobrych wieści . AMH spadło do 0,3. Lekarz nam pozostawił decyzje czy chcemy podchodzić do procedury. Nie robią nam wielkich nadziei z takim wynikiem. Jestem załamana . Po tylu miesiącach suplementacji , diety itd .. chyba bie mam siły znów na jedna komórkę , która i tak pewnie padnie jak ostatnio i nawet nie dojdzie do transferu. Uciekam dziewczyny na jakiś czas . Trzymajcie się kochane . trzymam kciuki za Was wszystkie . Love
Trzymaj się kochana. Duzo sily zycze❤walcz kochana nie poddawaj sie❤❤❤Ściskam Cię kochanie ❤❤❤
 
reklama
Niestety brak dobrych wieści . AMH spadło do 0,3. Lekarz nam pozostawił decyzje czy chcemy podchodzić do procedury. Nie robią nam wielkich nadziei z takim wynikiem. Jestem załamana . Po tylu miesiącach suplementacji , diety itd .. chyba bie mam siły znów na jedna komórkę , która i tak pewnie padnie jak ostatnio i nawet nie dojdzie do transferu. Uciekam dziewczyny na jakiś czas . Trzymajcie się kochane . trzymam kciuki za Was wszystkie . Love
O nie 😪😪😪strasznie mi przykro...
Beznadzieja z tym wynikiem... Tyle starań... Ja przy takich wynikach chyba bałabym się podchodzić i tracić czas, nerwy i kasę... A myślałaś w ogóle o komórkach dawczyni?
 
Niestety brak dobrych wieści . AMH spadło do 0,3. Lekarz nam pozostawił decyzje czy chcemy podchodzić do procedury. Nie robią nam wielkich nadziei z takim wynikiem. Jestem załamana . Po tylu miesiącach suplementacji , diety itd .. chyba bie mam siły znów na jedna komórkę , która i tak pewnie padnie jak ostatnio i nawet nie dojdzie do transferu. Uciekam dziewczyny na jakiś czas . Trzymajcie się kochane . trzymam kciuki za Was wszystkie . Love
To AMH moglo tak spasc przez wyciszanie endomendy o której pisałas.. zobacz moje AMH tak skakało między 0.54 po 1.7 do 5.7... Mialam nie za dużo pęcherzykow ale to głównie przez zrabana stymulacje a i tak komórki nie były złe MII i wszystkie pęcherzyki miały komórki.. Nie poddaj się nie spróbujac.. Suplementacja mogła naprawdę wpłynąć pozytywnie na jakość i nawet jak 2 będziesz mieć to mogą być z nich 2 zarodki.
 
O nie 😪😪😪strasznie mi przykro...
Beznadzieja z tym wynikiem... Tyle starań... Ja przy takich wynikach chyba bałabym się podchodzić i tracić czas, nerwy i kasę... A myślałaś w ogóle o komórkach dawczyni?
Ale dlaczego od razu skreślić szanse całkowicie skoro amh to ilość a nie jakośc.. Z takiego amh jest szansa na 2 dobre jajeczka.. Przyjmuje się amh 1 na 7 pęcherzykow więc 0.3 może dac 2 dojrzale.. Tym bardziej po długiej suplementacji
 
To AMH moglo tak spasc przez wyciszanie endomendy o której pisałas.. zobacz moje AMH tak skakało między 0.54 po 1.7 do 5.7... Mialam nie za dużo pęcherzykow ale to głównie przez zrabana stymulacje a i tak komórki nie były złe MII i wszystkie pęcherzyki miały komórki.. Nie poddaj się nie spróbujac.. Suplementacja mogła naprawdę wpłynąć pozytywnie na jakość i nawet jak 2 będziesz mieć to mogą być z nich 2 zarodki.
Jakim cudem wyciszanie miałoby mieć wpływ na amh?
Szczerze wątpię. Usuwanie cyst i torbieli tak, ale wyciszanie?
Ja mialam wyciszanie i zastrzykami i tabletkami, ale nikt nigdy ognisk nie wycinał i na przestrzeni 2,5 roku amh nie drgnęło.
 
Jakim cudem wyciszanie miałoby mieć wpływ na amh?
Szczerze wątpię. Usuwanie cyst i torbieli tak, ale wyciszanie?
Ja mialam wyciszanie i zastrzykami i tabletkami, ale nikt nigdy ognisk nie wycinał i na przestrzeni 2,5 roku amh nie drgnęło.
No jasne że może mieć wpływ ale to nie jest reguła.. Nie wiem ile miała ostatnio ale jakim cudem by tak nagle spadło? Po moich wynikach widać że amh skacze
 
Ale dlaczego od razu skreślić szanse całkowicie skoro amh to ilość a nie jakośc.. Z takiego amh jest szansa na 2 dobre jajeczka.. Przyjmuje się amh 1 na 7 pęcherzykow więc 0.3 może dac 2 dojrzale.. Tym bardziej po długiej suplementacji
Wiesz, nie mówię żeby skreślać. Tylko to trudne, bo to o połowę mniejsze amh niż u Ciebie bylo wg tego badania invictowego. Endomenda w natarciu, male szanse, nie znaczy że ich nie ma. Wszystko zależy ile mają siły walczyć. Na pewno trzeba psychicznie być gotowym ze może się nie udać. I planem B mogłyby wtedy być komorki dawczyni. Ale też zrozumialabym gdyby @Lola83 nie chciała już próbować ze swoimi.
 
reklama
Do góry