reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
99% spolexzenstwa przez 2 pierwsze tygodnie ciazy robi wszystko gdzie wypicie lampki czrrwonego wina jest najmniejszym problemem a potembrodza zdrowe dzieci. ja juz 3 razy na siebie dmuchalam i chuchakam i nic pozytywnego , tego nie wyszlo
No to rób jak 99% społeczeństwa skoro tak chcesz a nie zadajesz pytania... Nie bardzo Cię rozumiem, tyle czasu czekania na dziecko bo iv to nie decyzja na "już" i masz niepohamowaną chęć picia wina? Przecież można pić przed 🤗
 
Apropos wina.... nie wiem czy słyszałyście, że można kupić odalkoholizowane wino czerwone lub białe. Miałam okazję spróbować i powiem, że jest bardzo delikatne. Nawet mam jedno w swoim barku, które czeka na jakąś okazję 😉
 
99% spolexzenstwa przez 2 pierwsze tygodnie ciazy robi wszystko gdzie wypicie lampki czrrwonego wina jest najmniejszym problemem a potembrodza zdrowe dzieci. ja juz 3 razy na siebie dmuchalam i chuchakam i nic pozytywnego , tego nie wyszlo
Wiesz co, wydajesz kupę kasy, miesiące czasami lata starań, hektolitry wylanych łez, że się nie udało. Kolejne zawiedzione nadzieje, w końcu nadchodzi ten czas kiedy bierzesz kropka ze sobą i uważam że rozsądna kobieta i przyszła matka robi wszystko żeby się udało, dba o siebie jak tylko może żeby stworzyć najlepsze środowisko do zagnieżdżenia. Ja uważam że alkohol temu nie pomoże, nawet w najmniejszej ilości. Jeśli ktoś uważa inaczej, śmiało, pij. Jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt nikomu nie będzie zakazywał.
 
Apropos wina.... nie wiem czy słyszałyście, że można kupić odalkoholizowane wino czerwone lub białe. Miałam okazję spróbować i powiem, że jest bardzo delikatne. Nawet mam jedno w swoim barku, które czeka na jakąś okazję 😉
A to wino ma jakieś % czy tylko smak wina? Pytam z ciekawości bo nigdy o tym nie słyszałam 🙂
 
reklama
Do góry