reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mireczka pokaz swoja Mayeczke🤩

Heej kochana 😘
Oto i ona 😊 IMG_20220213_112859.jpg

Co u Was??
Pokaż swoje maleństwo 😘😘
 
Choooo na ciężarówki. Co u Ciebie?

Wiesz co, ciężko mi wchodzić bo praktycznie nie mam czasu żeby siedzieć na telefonie ☹️ Mala teraz mi ząbkuje i taka marudna.. Nie śpię praktycznie a nie mam nikogo do pomocy.. Będę wchodziła jak tylko się da 😘😘😘
Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze 😘😘 Wy z Fredka za chwilkę rozwiązanie niee?? 😍😍
 
Biedna malutka , już wszystko ok

U mnie .. dzieje się kochana . Jestem prawie w 8tyg ciąży- naturalnej niespodziance[emoji847] tydzień temu na USG było wszystko ok,więc na chwilę odetchnęłam ale za tydz mam kolejne i stres znów mnie dopada [emoji85]

Ojeeeej kochanaaa!!!!! ❤️ Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!!! 😍😍😍😍
Trzymam kciukii z calego serca ✊✊✊
Będzie dobrze, nic się nie stresuj! To jest Twój czas!!! ❤️
 
Heej kochana 😘
Oto i ona 😊Zobacz załącznik 1369011

Co u Was??
Pokaż swoje maleństwo 😘😘
Slodziak cudny🥰Ladniutka czarnulka.
U nas juz 8 miesiac.Niunia gada i piszczy-trenuje glos.Jeszcze sama nie siedzi ale juz na czworakach stoi z puppcia do gory i kolysze sie w przod i tyl wiec podejrzewam ze albo do siadu albo do czwrakowania.Zebow brak😔
 

Załączniki

  • 20220128_124753.jpg
    20220128_124753.jpg
    704,4 KB · Wyświetleń: 81
Slodziak cudny🥰Ladniutka czarnulka.
U nas juz 8 miesiac.Niunia gada i piszczy-trenuje glos.Jeszcze sama nie siedzi ale juz na czworakach stoi z puppcia do gory i kolysze sie w przod i tyl wiec podejrzewam ze albo do siadu albo do czwrakowania.Zebow brak😔

Ojeej, jaka słodka 😍😍😍
Maya siedzi sama ładnie ale z pozycji leżącej jeszcze sama nie potrafi usiąść, tylko sidzi jak ja posadzę...
Zabki ma 2 na dole i chyba będą wybijać górne teraz bo się męczy strasznie...
Za 3 dni już 10 miesięcy.. Jak to zleciało...
Nie martw się Kochana, wyjdą ząbki 😘😘
 
Cześć 🙂
Nie, nie udało się... Obwiniamy się wzajemnie, mamy też inne problemy... Prędzej czy później to się rozsypie...
Jak Ty sobie radzisz?
To strasznie współczuję;(
Myślałam ,że czas trochę ostudzić emocje i wszystko się jakoś po skleja do kupy.
Ja mam różne dni. In vitro mnie męczy.
Pół roku walczyłam z immunologia , szczepienia immunospresja wzięłam ostatniego mrozaka i biochemiczna.
Zostałam z niczym.
 
To strasznie współczuję;(
Myślałam ,że czas trochę ostudzić emocje i wszystko się jakoś po skleja do kupy.
Ja mam różne dni. In vitro mnie męczy.
Pół roku walczyłam z immunologia , szczepienia immunospresja wzięłam ostatniego mrozaka i biochemiczna.
Zostałam z niczym.
Strasznie mi przykro 😢
Masz jakiś plan co dalej?
Przymierzasz się do accofilu? Bo któraś dziewczyna Cię wywołała, kiedy napisałam że mam...
 
reklama
Do góry