reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny u mnie 3 zarodeczek z wadami przygotowywalam sie do transferu na poczatku wrzesnia
i teraz nie wiem co zrobic mam jeszcze 4 zarodeczki nie badanych z przycyn fiansowych
bardzo ladnie wygladajacych po 5 dniu ale co z tego wiek nie jest moim sprzymierzencem mam 41 lat
zastanawiam sie czy wsrod tych 4 jest szansa na chociaz jeden zdrowy co byscie zrobily
isc na zywiol bez badan i liczyc na cud glowa mi nie daje spokoju serce jedno glowa drugie
 
reklama
hej dziewczyny u mnie 3 zarodeczek z wadami przygotowywalam sie do transferu na poczatku wrzesnia
i teraz nie wiem co zrobic mam jeszcze 4 zarodeczki nie badanych z przycyn fiansowych
bardzo ladnie wygladajacych po 5 dniu ale co z tego wiek nie jest moim sprzymierzencem mam 41 lat
zastanawiam sie czy wsrod tych 4 jest szansa na chociaz jeden zdrowy co byscie zrobily
isc na zywiol bez badan i liczyc na cud glowa mi nie daje spokoju serce jedno glowa drugie
ja na twoim miejscu przebadalabym zarodki szkoda Twojego czasu na transferowanie zarodków które mogą być chore i ciąży nie dadza
 
Kochane ja nie jestem stworzona do ciąży tzn moja szyjka. Malutka dziś przyszła na świat ❤️ 2490g i 49 cm. W nocy skurcze zaczęły się nasilać (które były tylko dołem brzucha), na ktg nic się nie pisało, więc nie wiem czy nie patrzyli na mnie jak na wariata. Podłączyli mi jeszcze nad ranem kroplówkę wyciszającą. Po 6 lekarka mnie zbadała, a tam już było 5 cm rozwarcia 🙆🏻‍♀️ rozpłakałam się ze stresu. Chcieli zrobić mi cesarkę, ale stanęło na szczęście na naturalnym. O 6:30 miałam już 9cm rozwarcia, a o 7:50 przyszła na świat. Jest na neonatologii, za niedługo będą mnie pionizowac i zawiozą do niej. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!
Serdecznie gratuluję 🥰
Dużo zdrówka dla Maleństwa ❤️
Mam nadzieję, że szybciutko wyjdziecie do domu
 
reklama
Do góry