reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też jutro jadę na podgląd pierwszy,a ty dzis który dzien stymulacji?bolą cie jajniki?mnie dziś coś zaczął jeden pobolewać,więc chyba coś tam się zaczyna dziać 😉
Nie jajniki mnie nie bola, ale pobolewa mnie brzuch na dole i jest napecznialy taki trochę. Za to od menopuru mam okropne migreny.
Dziś mam 10 dzień, a Ty ? Czym Cie faszerują?
 
reklama
Długo mnie tu nie było, raczej mało kto mnie pamięta, ja kojarzę tylko wesoła age i mała mi z kiedys ;) ale widziałam wasza dyskusje na temat komórek i wieku i dorzucę swoje 3 grosze. W wieku 30 lat miałam amh 0.5, masę stymulacji, powstawały niby jakieś zarodki, czasem jeden czasem dwa, rekord to chyba były 3. Tylko albo nie było z nich ciąży albo kończyły się poronieniem, bo jakość tych komórek tez jakoś szalowa nie byla. Jakoś ponad rok temu odpuściłam temat, odstawiłam wszystkie leki, suplementy, witaminy, nie brałam już nic ani nie byłam w klinice, nawet przez ten ponad rok nie byłam u kontroli u ginekologa, zniknęłam z forum. Obecnie 35 lat i jestem w 14 tygodniu naturalnej ciąży, nifty potwierdziło zdrowa dziewczynkę. Dlatego myśle, ze to wszystko to jest loteria, owszem wiek czy amh ma jakieś znaczenie, ale koniec końców trzeba po prostu trafić na ten cykl i ta komórkę. Mnie ta ciąża zaskoczyła, bo nie starałam się już wcale ani zbytnio nie wiedziałam kiedy mam jaki dzień cyklu dlatego myśle, ze wyniki i wiek to jedno, ale jak widać kazda z nas ma jakaś szanse nawet jeśli zaczyna się godzić z tym, ze nic z tego nie będzie tak jak ja ponad rok temu.

Gratulacje !! Bardzo się ciesze. Musiało tak być :)
 
Nie jajniki mnie nie bola, ale pobolewa mnie brzuch na dole i jest napecznialy taki trochę. Za to od menopuru mam okropne migreny.
Dziś mam 10 dzień, a Ty ? Czym Cie faszerują?
a pijesz dużo wody ? Ja tez przerabiałam migreny przy stymulacji i właśnie w klinice zwrócili mi uwagę na to żeby pic 2,5 -3 litra wody i faktycznie w moim przypadku zadziałało. Trzymam kciuki żeby to cholerstwo Ci odpuściło bo jestem migrenowcem i wiem co to znaczy
 
reklama
U mnie beta 700
2 dni temu 360

Normalnie jaja

My już po usg serduszko pięknie bije 7 tydzień i 5 dni kruszywa ma już 1.43 cm wszystko jest okej dziś założona książeczka ciąży kolejna wizyta za 2 tygodnie A prenatalne 13 października.
Wspaniale ! :)
Kiedy zobaczylaś pierwszy raz serduszko? jaki to był czas od transferu ?
 
Do góry