reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
gkvip2505 Gratuluje z całego serca. :-) Dzięki takim wiadomościom budzi się nadzieja. Super

Ja byłam dziś w klinice potwierdzić to co już było wiadomo. :no:
Za tydzień mam wizytę z moją lekarką i chcę przygotować się do crio w grudniu.
Znowu to czekanie !!!
 
gkvip serdecznie gratuluję, niech betka sobie teraz ładnie rośnie :tak:

Pozostałe dziewczynki, mam nadzieję, że dołaczycie niebawem do tych naszych ostatnich szczęściar, i że od teraz będą same dobre wieści. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
 
dziewczyny ale mam dola zrobilam dzisiaj sikanca i nic pojawila sie jedna kreska jestem 8dpt niewiem co mam o tym myslec poniedzialek bete robie ale mysle ze jednak tym razem sie nieudalo po pozdrawiam gkvip2505 serdecznie gratuluje
 
Hej dziewczynki ! Gratuluje tym którym się udało!!!
Wy trzymajcie za mnie kciuki, JUTRO punkcja! Troszkę się denerwuje ....jajeczek mam 12 ( od16 do 21 mm) tylko estradiol gigant 3600 więc łykam Dostinex - czy któraś też to brała?
 
gosssssia, sikaniec w 8dpt nic nie znaczy, kompletnie nic, o o wiele za wcześnie na sikańca. Leć na betę w poniedziałek i wszystko będzie dobrze, zobaczysz :tak:

Akneis z całych sił trzymam kciukaski,, tym razem musi być dobrze, liczę na Ciebie :-)
Ja brałam Dostinex, ale w moim przypadku akurat na obniżenie prolaktyny.
 
Kochane mam do Was takie pytanie,bo nie wiem już♦ sama co myśleć....
12 dni temu miałam podany pregnyl 10000j,2 dni pozniej środa iui i dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam elektornicznego testa clearblue,który pokazał napis ciąża.......
Boję się cieszyć,czy przypadkiem nie jest to pozostałość po pregnylu...Czy 12 dni po może się jeszcze utrzymywać w organizmie??
A niestety na bete nie mogę iść bo mieszkam w nl i tutaj przed terminem @,mnie nie przyjmą.....
A boję się,bo pobolewa mnie brzuch jak na @-zaczynam juz powoli wariować:(
Dodam,że specjalnie nie zrobiłam testu z porannego moczu tylko pózniejszego.
Proszę powiedzcie co myślicie na ten temat:)
 
reklama
Bunka myśle, że możesz się już cieszyć. Pregnyl rzeczywiście utrzymuje się w organizmie, ale do 7 dni. jeśli po 12 dniach wyszedł ci pozytywnie test ciążowy to tylko gratulować. Brzuch ma prawo boleć jak na @ w przypadku ciąży :-)

Magdalenko to ja trzymam kciuki by nie trzeba było zaczynac od nowa. Nie jest to fajne bo właśnie sama przez to przechodzę, bo moje też były za słabe :wściekła/y:
 
Do góry