reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

podaj dzidzi jakis probiotyk lacido baby i kupki powinny sie unormowac

zdjcie041jn1.jpg
 
reklama
Wielkie dzieki, mysle jednak, ze to przede wszystkim zelazo. Olsnilo mnie, gdy dokladnie przyjrzalam sie etykiecie. Z drugiej stronu wydaje mi sie, ze kaszka na policzkach sie nasilila. Juz sama nie wiem, co mam robic. Zmieniac mleko na HA, podawac pepti, czy olac te kaszke? Probowalam juz wszystkiego, odstawilam piersi z kurczaka - niby lepiej, ale na pare dni, odstawilam kaszki - super, juz myslalam, ze to to...aby sie upewnic, czy to wina kaszek, podalam dokladnie te same i nic..... przez dwa tyg. spokoj. Lekarka nie byla pewna czy to skaza ( ale mowi,ze jakas wysypka pokarmowa), dermatolog, ze na skaze to nie wyglada - ale akurat trafilo na wizyte wtedy, kiedy miala policzki calkiem ladne. Dodam, ze wczesniej eliminowalam ze swojej diety nabai, ale jak zaczelam go wprowadzac, to na policzkach lenki nic szczegolnego sie nie dzialo.
Jakie mleko mi radzicie????
 
Tak się zastanawiam jakie kupki powinien mieć niemowlak.Wiem że to zależy od wielu czynników .Mój synek robi mniej więcej cztery do pięciu razy do południa i później jedną lub dwie.Nie wiem czy to prawidłowo,jest na cycu a kupki mają kolor żółto pomarańczowy i z gródkami.Ostatnio pojawił się śluz.Nie jest go wiele ale trochę mnie to niepokoi,zaznaczę że jem prawie wszystko .Przy robieniu kupki zawsze pryka.Czy to jest normalne??????
icon5.gif
 
kaśka a ile miesiecy ma Twój synek?
śluz w kupie moze byc owszem od kataru, ale u nas był oznaką alergii, tak samo jak niekończący sie przez pare miesiecy katar...
 
Mysle ze nie masz sie co martwic .Mam miesiac starsze dziecko i miesiac temu mialam taki sam problem ,kupki zolte ,zielone ,z grudkami ,czasmi bardzo wodniste ze sluzem przy karmieniu piersia jest ok .Aby tylko nie byly czarne i z krwia.
Robila po kazdym karmieniu 5-7 razy dziennie i czasmi w nocy ze 2 razy ale teraz sie juz unormowalo robi 1-2 dziennie
 
moj maly po bananie robi czarne kupy ale pediatra powiedzial ze jak dziecko je juz owoce warzywa i zupki to zeby sie nie przejmwac kolrem ani konsystencja no chyba ze wodnista kupa bedzie
 
reklama
Witam chcialam sie dowiedziec jak zalatwiaja sie wasze dzieciaczki :confused: Moj 3 miesieczny synek jest karmiony piersia i na noc dostaje mleko modyfikowane . Zalatwia sie raz na 3-4 dni kupki na poczatku sa uformowane ale potem normalne koloru zoltego czasami zielonego czy to normalne :confused::confused::confused:
 
Do góry