reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny ktore mialy cc, powiedzcie prosze czy tez macie takiego wstretnego flaka zamiast brzucha? Czy on wam ladnie schodzi? Ja na niego patrzec nie moge:crazy:
 
Dziewczyny jak wam odchodził czop? Wydaje mi się, ze od wczoraj co ajkiś czas wypada mi galaretka bezbarwna, ale jest jej maciupko za kazdym razem. Ile go powinno być? Myślałam, że jak "czop" to znaczy, że wyleci coś galaretowatego objętości łyżeczki, a tu takie 2-3mm kuleczki.
 
Bezbarwne gluciki, nie zauwazyłam żeby były zabarwione, chociaż w nocy chodzę po ciemku na śpiocha do wc, tylko były takie malutkie i mało, więc to chyba jednak nie czop, a napaliłam się na dzisiejszą datę, akurat moja ginka ma dyżur ;)
 
Ania to u mnie tez juz przysycha ta rana. Dzieki za pocieszenie.
Dzoana ja mam mega flaka. Taki nawis mi sie zrobil i przyslania rane. Dlatego gorzej sie tez goi. A sam brzuch to jakas trzesaca sie galareta.
Dziewczyny po cc ile krwawilyscie? Bo ja do piatku intensywnie czyli 8 dni wczoraj jedynie plamienie a dzis przerwa. Czy to nie za krotko?
 
reklama
U nas dzis plany marne, mąż z Laura na basenie wiec ja wykorzystałam ten czas i poszłam na drzemkę 1,5 h z Igorem ;) popołudniu moze spacer w czwórkę jak przestanie padać. I na drobne zakupy muszę skoczyć bo jutro pieke sernik do męża do pracy bo jego znajomi złożyli sie na prezent i kartkę dla Igora wiec wypada coś postawić ;) a zabawkę Igora oczywiście juz Laura zagarnęła :)
 
Do góry