reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Klaczek nie pamiętałam to czemu aż tak.się boisz?
Tzn nie to, ze.i ja nie mam lęku, bo już się wkrada, czy pójdzie wszytsko dobrze ,czy tym razem ni będzie problemu ze znieczulenie, a.przede wszystkim czy z malutka będzie wszystko dobrze i jak zniesiemy rozstanie, ja i Nikos. Ale jakoś tak panicznie to się nie boję. Leki przeciwbólowe wtedy dobrze na mnie działały to i teraz mam.nadzieję, że.będą
 
Martita pewnie ze dam znać :-)
Kurcze powiem wam że jednak przejdę na dietę ale odchudzająca :-o waga cały czas powoli spadała teraz mam 1kg na plusie i się zalamalam. Chyba znowu to co po pierwszej ciąży w msc kg spadły a później było coraz więcej na plusie i musiałam przejść na dietę odchudzająca i teraz zapowiada się to samo wtedy też tarczycy nie leczylam teraz mam wynik idealny 0,8 a tyje :-(

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey. My dziś wychodzimy do domu. Mała zaczęła pić z piersi.
Dla mnie ta cesarka była o wiele lepsza niż pierwsza. Szybciej wstałam i mniej boli, robię wszystko przy małej i jest ok
Któraś pytała ile cm ma główka julki, a więc 32, wydaje mi się że to nie jest aż taka mała??
Kitki trzymam kciuki!!
 
Aniu, super że malutka już sobie radzi z cycusiem: )
Nie ma.jak.u siebie w domu więc pewnie już nie możesz się doczekać: )
Co.do główki to też nie wydaje mi się, ze.mało.
A przypomnij mi proszę ile córcia waży?
 
Trix nie boje się aż tak bardzo. Raczej mam takie obawy jak ty. Czy wszystko z synkiem będzie ok itp. Ale bólu tez się boje. U nas żadnej morfiny nie podają. Paracetamol na mnie nie działa, a ketonal dają niechętnie. Nie ma wyjscia. Przecież trzeba urodzic:p
 
Norma.niby jest między 32-38cm
A waga od 2.800-3.800 kg i co wszystkie dzieci się w.niej mieszczą? Są mniejsze, wieksze i zdrowe i to samo z glowkami. Dmuchana na.zimne więc dobrze ale sądzę, że.możesz być spokojna: ) jest wszystko dobrze
 
Aniabuu moja Majka miała 33 czyli tylko 1 cm więcej i nikt nie miał problemu ze sprawdzeniem słuchu. Dostałaś skierowanie do poradni laryngologicznej na badanie w późniejszym okresie? My mamy skierowanie bo u Antka wyszło, że nie słyszy na lewe ucho ale prawdopodobnie miał w nim wody płodowe jeszcze. Idziemy za dwa miesiące
 
reklama
Do góry