reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Najpierw standardowe USG pomierzył dzidziusia kość udową promieniową główkę , sprawdził pępowinę łożysko serduszko no komplet. Później zdezynfekowali brzuch i od tej pory miałam zamknięte oczy nie chciałam patrzeć... Ale czułam że znowu jeździł głowicą wbił igłę tak jakby do połowy i dalej głowica szukał miejsca i wtedy już głębiej. Wszystko czułam bo bez żadnego znieczulenia. Pielęgniarka zrobiła opatrunek i zastrzyk rozkurczowy w tyłek. Pokazała mi fiolkę z wodami żebym potwierdziła że to na pewno moje dane i tyle w sumie. Jakby któraś chciała wiedzieć to wody mają kolor siuskow jasno żółte [emoji6]
Aż mnie ciarki przeszły. Dzielna dziewczyna jesteś [emoji173]

Slabo , dlatego jestem za zamknięciem.
Ktos chce czytac spoko jest caaaly Internet! Chce tu być = uczestniczy.
Taki mój świat, moje kredki [emoji998][emoji998][emoji998]
Jestem tego samego zdania.


U nas dzisiaj było trzęsienie ziemi. Pierwszy raz w życiu czułam. Tzn nie czułam tylko słyszałam. Było słychać jakby jakieś wielkie auto przejeżdżało obok, ale nie poczułam wstrząsu choć inni czuli
 
reklama
Aż mnie ciarki przeszły. Dzielna dziewczyna jesteś [emoji173]

Jestem tego samego zdania.


U nas dzisiaj było trzęsienie ziemi. Pierwszy raz w życiu czułam. Tzn nie czułam tylko słyszałam. Było słychać jakby jakieś wielkie auto przejeżdżało obok, ale nie poczułam wstrząsu choć inni czuli
A przypomnij gdzie mieszkasz?
 
Nie wierzę[emoji1787][emoji1787]
Ta wróżba z obrączka to jedyna jaką kiedykolwiek robiłam nie będąc jeszcze w ciąży [emoji85]
Ale może trzeba się zabrać za testowanie innych[emoji848]
Hahaha o tej wersji nie słyszałam, ale za to królowała tu kiedy na innym forum metoda na sikanie do pojemnika z sodą oczyszczoną albo proszkiem do pieczenia [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Dziewczyny nie sposób Was doczytać... Zaraz zacznę się modlić żeby Wam internet wysiadł to będę miała większe szanse na nadrobienie 😂 Czytałam te smutne poranne wieści... 😢 Bardzo współczuję straty w takim momencie, nie mniej jednak ja w przesady nie wierzę i myślę że sumienie by mi nie dało spokoju gdybym nie pożegnała się z bliska mi osoba. Niestety dwa tyg po tym jak urodziłam pierwsze dziecko, zmarł mój dziadek. Miałam cesarkę, pogrzeb 400km dalej. Nie byłam w stanie być na pogrzebie i do dziś mam do siebie żal... Piękne zdjęcia z usg, ja mam w piątek i chyba serce mi wyskoczy na tym usg... Nie moge się doczekać.. 🙈🙈🙈
 
Ja słyszałam ze ten znn to ściema 🙈🙈🙈 wymlona przez koncerny farmaceutyczne 🤭.
Oj nie chyba, mój ojciec tak wiezga nogami czasem że z pokoju obok słyszę jakby koń kopytkowal 😂 z tym że on całe życie fizycznie na budowie pracował więc te nogi też ma zciurane życiowo i widać czasem w ciągu dnia że go bolą :(
 
reklama
Sny się podobno spełniają na odwrót 🙈🙈 jak byłam w ciąży z synem to mojej mamie śniło się, że trzyma dziewczynke, a teraz jej się śniło, że trzyma chłopca na rękach, a w brzuchu córka 😁😁😁
Mi się śniło ze urodziłam dziewczynke i na prenatalnych wyszło że na 90 procent dziewczynka. U mnie sen się sprawdził o ile nie wyrośnie siusiak :p
 
Do góry