reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witajcie dziewczynki:-).
Kiniusia szybciorkiem rób testa i dołączaj do nas:tak::-).
Co do imion to dla dziewczynki Julia nam się podoba a dla chłopczyka to jeszcze nie mamy zielonego pojęcia:-D. Ale to chyba dlatego że bardziej byśmy chcieli mieć drugą córusię:-). A jak będzie chłopczyk to też fajnie, będzie parka:tak:.
 
Coyote, to nie edyta ma testować, tylko ja;-)
Dziewczyny, nie mam regularnych cykli jak w zegarku i kiedyś zdarzały się opóźnienia, dlatego postanowiłam czekać 14 dni i wtedy zatestować, no i może formalnie dołączyć do Waszego grona :tak: (jednak muszę się także przyznać, że po 2,5 roku starań każdy test jest coraz trudniejszy:-().
Miłego dnia Wam życzę.:-D
 
Coyote, to nie edyta ma testować, tylko ja;-)
Dziewczyny, nie mam regularnych cykli jak w zegarku i kiedyś zdarzały się opóźnienia, dlatego postanowiłam czekać 14 dni i wtedy zatestować, no i może formalnie dołączyć do Waszego grona :tak: (jednak muszę się także przyznać, że po 2,5 roku starań każdy test jest coraz trudniejszy:-().
Miłego dnia Wam życzę.:-D

Przepraszam za pomyłkę :baffled:
Wiem, że po tak długim czasie testy sa coraz trudniejsze, więc będziemy cierpliwie czekały na Was :-)
 
witam:-) jakos ostatnio zabrakło mi czasu zeby tu zajrzec moja corcia weszła w etap buntownika:-):-). Ide dzisiaj do lekarza i przyznam ze strasznie sie boje bardzo boli mnie brzuch :no: zobaczymy co pani doktor powie mam nadzieje ze z fasolka wszystko dobrze, a pozatym mdłosci brak,apetytu brak, zmeczenie jest. MIŁEGO DNIA I BUZIAKI DLA WAS :-)




 
Ide dzisiaj do lekarza i przyznam ze strasznie sie boje bardzo boli mnie brzuch :no: zobaczymy co pani doktor powie mam nadzieje ze z fasolka wszystko dobrze, a pozatym mdłosci brak,apetytu brak, zmeczenie jest. MIŁEGO DNIA I BUZIAKI DLA WAS :-)

Hej, mam nadzieje że Twoje bóle to nic groźnego i wszzystko jest ok, ale upewnić się zawsze warto. Ja niedługo zwariuje od ciągłych pobolewań w podbrzuszu - chociaż lekarz twierdzi że to normalne...
 
a mnie zaraz szlag trafi, nie moge dodzwonic sie do lekarza, a chce sie zarejestrowac, sprobuje jeszcze po 9 bo kojarze sobie ostatnio ze jakos tak ostatnim razem dzwonilam.

Camela, powodzenia u lekarza :-)
 
reklama
Kiniusia trzymam kciuki.

Szkoda że z tymi bólami brzucha to nigdy nic nie wiadomo, czy dobrze czy źle boli.
Pocieszające jest to, że z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej porodu :-D a to większe szanse na sukces.

Miłego dnia dla wszystkich.

Mnie dzisiaj niemiłosiernie mdli :-( a tyle rzeczy do zrobienia :-(
 
Do góry