reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Eewel trzymam kciuki żeby szybko poszło
Będzie pierwszy kwietniowy maluch

Anulka super ze wychodzić ie a o pokarm walcz w domu może bez stresu na spokojnie jakoś ruszy

U mnie bałagan dalej może dziś już będzie koniec ech kuchni mi się nowej zachciało
 
Eewel kciuki!! :) moj ledwo zdarzyl.

Kina juz mu przeszlo. Rano powiedzial ze ja kocha :D my x m tez mielismy dosc nocki a co dopiero pezedszkolak. Ale jego wina mogl spac w swoim lozku :))

Lei jak ja Ci strasznie wspolczuje!!!!!!! Mnie ten bol dopadl dzien przed porodem. I tak zostal. Na razie chodze o kulach i probuje sie oszczedzac wiec jakos daje rade. Bedziesz w szpitalu popros o pas powinno pomoc.


Babydust ja suty po 15min masowalam i nic :))
Moze u Ciebie tez nie bedzie najgorzej z porodem. Ja naprawde panicznie sie balam i nastawialam sie na krwawa rzeznie a nie bylo az tak zle :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka super ze do domu :) yeah :)
A z pokarmem - no okaże sie jeszcze ... Moze jednak bedzie , a jak nie to nic nie zrobisz ...
 
Do góry