reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat Doli nie no ja takie obiadki to zamierzam gotować, po co kupować :) tylko z ciekawości pytałam jaj inne ;)owoce jakieś które będę miala to też wolę sama zmiksowac i dac niż ze sloiczków wszystko, ale też nie neguje i nie mówię ze nigdy nic z tych rzeczy nie dam

Asia Wro a ile przybrala e mało ?

Babydust super gratuluję ;) fajnie ze nawet nie zauważyłas, w sensie ze mala jakoś wam nie dała popalic na te ząbki :)

Aneczka dla Wojtusia również :* :* dziekujemy za pamięć ;)
A z tymi sloiczkami to gdzieś czytalam ale to podobno było napisane w skl. No po prostu trzeba też czytac składy tak samo jak w kaszkach itp
A propo, miały być te nowe w rossmanie a u mnie dalej nie ma.. Nie wiem czy prędzej na razie przez neta nie zamowie

My szczepilismy na pneumo, dostaliśmy darmowo

Asiatipl. Kciuki za szczepienie moja to zawsze rozdrazniona po, choćby przed samym szczep. Miala super humor
My rano idziemy się ważyć ;)
Dobrej nocki ;)
 
hej

dzisiaj szczepienie..buu...

babydust ja muszę teraz żeby mi starszak nie zaraził go niczym z p-kola
chodzi o to, że boleśniejsza jest szczepionka

aneczka nasza pediatra mi wszystko przdstawiła, po rozmowie z innym lekarzem, który tlko szczepić, szczepić.okazało się, że szczepić owszem ale nie na wszystko. rota odradziła, boszczepów jest zbyt wiele a dziecko może tego w ogóle nie wypić, meningo chyba po roku lepiej, a pneumo mamy od początku, ufam jej, to szanowany pediatra z mega wielkim dośw.

MIlia, Babydust gratki za ząbki;-)

aga a czemu darmowo? miała niską mase ur. czy przed 37 tyg?
 
Hej ja szczepienia przeciwko rota i pneumo brałam i 6w1 we wtorek ostatnie dawki szczepimy i przerwa aż do ukończenia roczku

Dziewczyny wasze dzieci mieszczą się w gondoli jeszcze ? Gucio ledwo na styk jest a na spacerówke chyba mały jeszcze

Gratuluję pierwszych ząbków Babydust oby kolejne reż bez problemu wychodziły

Aneczka tez gratuluję ząbka
 
Ja już od miesiąca nie wożę w gondolce - tyle, że u nas ona w formie takiego nosidełka, więc chyba troszke mniejsze wymiary ma, niż taka normalna, i z kolei wózek na płasko rozłożony, a przy nóżkach mamy taką specjalną nakładkę, która tworzy barierkę i niunia nie wypadnie. Na rozłożony wózek, mam nałożony taki materacyk, żeby było miękko i ciepło.Dzięki temu mała ma dużo miejsca i może sie przewracać na brzuch, a obecnie to jej ulubiona pozycja do jazdy, jeszcze jej odpinam bude z tyłu, że zapezpieczona jest tyko taką przeźroczystą siatką i taka hazda cieszy ją najbardziej :-)
 
O tak sobie jeździ
 

Załączniki

  • 1441262193349.jpg
    1441262193349.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 39
No to jak tak to chyba przymierze Gucia do spacerówki
A ostatnio też najchętniej na brzuchu leży sam się przekręcić potrafi z prędkością światła
 
reklama
Do góry