reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

My dzis idziemy na kontrole, morfo,siku,cytomegalia i tarczyca idealne. Oby szyjka czgos nie wywinela... No i moze potwierdzi lekarz prowadzacy diagnoze dziewczynkowa z genetycznego ;-)
 
reklama
Ella dziękuję za przypomnienie o okuliście. Ja mam termin na 22 stycznia. Ciekawe co się dowiem oprócz tego że znów mi wada poleciała, bo czuję
 
Gratuluje udanych wizyt :-)

My dzis bylismy u endo, dawka pozostaje ta sama, czyli 150 :szok: troche duza ale co tam, po porodzie zmniejszymy.
Ogólnie wszystko oki, na usg tez dobrze, także jestem pozytywnie nastawiona.

Jutro wizyta u ginka, pewno tylko samolocik i nie uda sie podejrzeć dzidzi, ale następnym razem zrobimy 3d wiec czekam z niecierpliwością :-):-):-) no i na bank czeka mnie glukoza, ale dam radę :tak: muszę !!!
 
Witam Kobitki. Gratuluje wszystkim dobrych wiesci i zazdroszcze wszystkim ktore moga byc w ruchu w tym przedswiatecznym gwarze. Rzadko sie wpisuje choc czytam Was regularnie. Ja z tych leżących krotkoszyjkowcow. Leżę i leżę i mam szczerze dosc. Boli mnie kregoslup a dzisiaj rowniez glowa. Stąd moje pytanie do dziewczyn w podobnej sytuacji. Jakie dostalyście zalecenia? Ja mam szyjke 24 mm,twardą i zamknieta. Dostałam Fenoterol 4xpół tabletki, Mg 3x2tabl i odpoczynek,jak najwięcej lezec. Chciałam Was zapytać jak to u Was jest z tym lezeniem. Ile wstajecie ile siedzicie i czy nie potrzebna jest jakas "gimnastyka" zeby rozruszac jakos zalezale mięśnie. Ja leze dopiero 2 tyg i czuje sie cała połamana:-( W czwartek mam wizyte kontrolna to nie omieszam poprosic o dokladne instrukcje. Pozdrawiam Was dziewczyny i podrzućcie jak to u Was jest. Będę bardzo wdzięczna:tak:


 
My juz "po" :-) wszystko idealnie taka mila odmiana bo poczatki byly takie dramatyczne... poleguje calymi dniami, nic nie sprzatam i odpoczywam. Wszystko na dobrej drodze zeby miec a upragniona kruszynke :-) Glukoza po nowym roku brrr...
 
Witam Kobitki. Gratuluje wszystkim dobrych wiesci i zazdroszcze wszystkim ktore moga byc w ruchu w tym przedswiatecznym gwarze. Rzadko sie wpisuje choc czytam Was regularnie. Ja z tych leżących krotkoszyjkowcow. Leżę i leżę i mam szczerze dosc. Boli mnie kregoslup a dzisiaj rowniez glowa. Stąd moje pytanie do dziewczyn w podobnej sytuacji. Jakie dostalyście zalecenia? Ja mam szyjke 24 mm,twardą i zamknieta. Dostałam Fenoterol 4xpół tabletki, Mg 3x2tabl i odpoczynek,jak najwięcej lezec. Chciałam Was zapytać jak to u Was jest z tym lezeniem. Ile wstajecie ile siedzicie i czy nie potrzebna jest jakas "gimnastyka" zeby rozruszac jakos zalezale mięśnie. Ja leze dopiero 2 tyg i czuje sie cała połamana:-( W czwartek mam wizyte kontrolna to nie omieszam poprosic o dokladne instrukcje. Pozdrawiam Was dziewczyny i podrzućcie jak to u Was jest. Będę bardzo wdzięczna:tak:



Ja biorę Fenoterol 1 tabletkę co 3 godziny od 3 tygodni do tego co 7 godzin Isoptin 40 i magnez z potasem
od piątku mam krążek ( passer ) i nie leżę wprawdzie nic nie robię bo nie mogę ale chodzę ,siedzę jednym słowem odpoczywam sobie. A jeśli złapią mnie skurcze kładę się na plecy i nogi do góry :)
 
Uwaga :D
i ja chyba jako ostatnia heheh...
starczyło siusiaka i dla nas:D

Dorotka wpisz mi Patryka z terminem 1 maja 2013 :D

cała rodzinka na wizycie bylismy mała zamiast na monitor patrzyła czym lekarz po brzuchu mamie jeżdzi hehehe mąż dumny że ustrzelił synka :) mały wazy 386g...

mam toxo do ponownego badania bo za wyoki ostatnio wyszedł, morfologia i jakies przeciwciała... :)

pozdrawiam mamusie :)
 
reklama
Neli29 a jeśli moge spytac jaką długa mialas szyjkę? Czytałam o krążku i brzmi obiecująco ale moj gin nie chce mi zalozyć:no: czekam do czwartku zeby sprawdzic co i jak. Dziekuję za odpowiedz:-)
 
Do góry