reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam!
Piękny dzień na dwie czerwone kreseczki 26 maja, Dzień Matki :)
po sześciu miesiącach starań dołączam do was Mamuśki :)
Jestem w trzecim tygodniu. termin - LUTY :)
Pozdrawiam!!!
 
Ojej ! To już luty 2011 ... Ale ten czas leci ...

Wszystkim lutowym mamom życzę spokojnych 9 miesięcy i wszystkiego co najlepsze !! ;*

Sierpniowa Mama 2010 :)
 
Witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) Pozdrawiam


I ja tez i ja tez z problemami ale znalazlam
Karola Gratuluje - zycze przyjemnej ciazy i bezbolesnego porodu
Eh widze ze stare wygi tu zagladaja a sio na wasz watek - zartuje - tez bede tu wpadac ... sentyment
Przyszle lutoweczki juz wam zazdroszcze

edit O widze ze jest lutowa mama2011 - Ania - tobie rowniez gratuluje i czekamy na wiecej mam bo jak narazie to lutowe mamy 2010 tu przewazaja ale to sie niebawem zmieni






 
Ostatnia edycja:
Rowniez zycze wszystkim lutoweczkom spokojnej ciazy, nie ma nic wspanialszego jak te piekne 9 miesiecy i tego uczuciaa, kiedy Wasz Anioleczek znajduje sie juz na waszym ciele...3 mam kciukasy za Was!!





 
Karolino gratuluje :-)
Ja rok temu o tej porze jeszcze nie wiedzialam ze zostane mama lutowa,dowiedzialam sie pod koniec czerwca:-D

Ja tez napewno bede tu zagladac;-)

Lutowa mama 2010
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) Pozdrawiam

Witam!
Piękny dzień na dwie czerwone kreseczki 26 maja, Dzień Matki :)
po sześciu miesiącach starań dołączam do was Mamuśki :)
Jestem w trzecim tygodniu. termin - LUTY :)
Pozdrawiam!!!

gratulacje dziewczyny
spokojnych 9 miesiecy zycze i slicznego bobaska w lutym 2011
 
Do góry