reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

My po fizjo. Artur ma zbyt sztywne przeguby. Nie wie że ciało ma osobno chodzący tułów i osobno biodra z nogami. Chce robić ale całym ciałem. Dostaliśmy dwa ćwiczenia, nosić mamy go inaczej aby był skrecony i do kontroli w połowie stycznia. Brzuszek ma mocny i dziwi się ze kiedyś uwielbiał brzuch a teraz niechętnie. Jak go ulozyla jak do raczkowania to się trzymał i mówi że on ma predyspozycje już do raczkowania ale nawet nie jest świadomy bo jest sztywny.
 
reklama
Aniek camilia to krople Ziołowe na ząbkowanie dla niemowlaków :)

Dziewczyny co do tego zatrzymania w rozwoju to ja tez takie mam czesto. Ale zalezy jak długi cos takiego idczuwacie. Bo podobno przy skokach moze sie wydawać ze dziecko ma wręcz regres

Emol i jak po wizycie? Jak wrażenia? :)

Kuba mi nadal śpi! Cos niesamowitego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Emol, ja niestety nie jestem już w stanie zasnąć w dzień. Nawet jak młody śpi, czy przyjdzie moja mama i się z nim bawi. Nie umiem zasnąć.. ale czemu nie, możemy się kiedyś spotkać żeby się pobawili. Jak mój trochę bardziej ogarnie swoje ciałko [emoji6]

Gdzie byliście u fizjo?

Mój od rana się awanturuje bo go zmuszam do ćwiczeń.. milutki poranek. A mąż śpi i nie wiem jakim cudem nie słyszy tych wrzasków [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.
Ja od 7.00 na nogach. Chłopaki odprawione, śniadanie zjedzone, pomopowałam i obudziłam brutalnie moje dziecko. Nie ma spokojnego spania w dzień, trzeba spać w nocy. Była bardzo nieszczęśliwa, to wzięłam ją do wanny do kąpieli i ona mi tam przysypiała bidula. Położyłam ją w końcu(tyle z moich postanowień) a ja czekam na koleżankę, przyjedzie na kawę. Potem po młodego i jakieś zakupy.

Emol kurcze, nawet nie wiedziałam że bobas może nie wiedzieć takich rzeczy. to dobrze że poszliście. Muszę teź Maję zapisać. Ile kosztuje wizyta?

Ola w dzięki, muszę do apteki podjechać.

Linoone ja bym spała tam gdzie usiądę. Ostatnio u fryzjera przysypiałam.

Miłego wtorku kobiety.
 
Linoone moj maz tak samo spi obok maly placze a ten nic. Skoro juz masz go w lozku to nie odkladaj do lozeczka. U nas byl czas ze co 2h jadl, zaczelam go zostawiac w lozku i odkrylam ze wystarczy smoczek i spi dalej. I teraz spi 3 czasami 4 h i wrocil do siebie :)

Aniek to juz sukces jakis :) ja bym jednak jak spi nie spokojnie lekarza sie poradzila

Emol to zaraz zacznie raczkowac :-)
 
Ewella ja też pod pajaca nic nie zakładam, temp podobna, na to śpuworek bez rękawów [emoji5]

Aniek moja po urodzeniu uwielbiała leżeć na brzuszku, ale odmieniło jej się to między 2 i 3 miesiącem był bunt zupełny. Jak ją kładłam to od razu ryk pomógł nam piesek bebo ( taka zabawka co się rusza gra i swieci) może coś podobnego puść Małej jak będzie na brzuszku? Oczywiscie nie zmienilo sie od razu ale teraz leży i pół dnia nawet.

My nie mamy ochraniaczy ale przez to że Hanka śpi w śpiworku to nóżek tam nie wepcha.
Byliśmy wczoraj u ortopedy, doktor powiedział że się pożegnamy, mamy przyjsc dopiero 2-3 miesiace po tym jak zacznie chodzić bo bioderka już są w pełni wykształcone.
Ale noc koszmarna. Moje dziecię obudziło się o półbocy i nie chciała spać w swoim łóżeczku. Zasypiala mi na rękach a jak odkładałam to w ryk i tak w kólko ale to taki ryk ze jeszcze takiego nie bylo. Musiałam wziąć do siebie i od razu zasneła.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Linoone słyszy słyszy tylko wie że ty jesteś i sobie poradzisz;)
Emol to faktycznie...jak 10gdz Arturek śpi to można wstawać o 6.40. Moja dziś obudziła się na mniam mniam o 3 a później dopiero o 8.40[emoji16]jestem w pełni usatysfakcjonowana:)
Jak byłam u fizjo to powiedziała że 60% niemowlaków ma obecnie problemy z asymetria, wnm itp i nie wiadomo czemu.Powszechna opinia jest taka że mają to dzieci przenoszone ale jak widać to nie reguła (aczkolwiek moja 2 tyg po terminie jest)
Wiecie co...tak z perspektywy czasu patrząc to ja chyba nie nadawałabym się na kp.Miałam moralniaka, że nie powalczyłam ale teraz widzę że chyba nie dałabym rady...bo przy kp zdaje mi się jest 0 stałej organizacji a ta kto wiem że teraz mam pewne 3,4 gdz w ciągu których mogę wyjść i ona nie będzie płakać z głodu, w ciągu których mogę cokolwiek zrobić w domu...
Aniek krzesełko wrzucam na zakupowy.Życzę Ci żeby w końcu udało ci się ogarnąć Maję bo tak żyć na dłuższą metę się nie da:*
Kurczę zauważyłam dziś że młoda ma opuchnięte paluszki u rąk...myślicie że to.możliwe,że od trzymania ich non stop w buzi?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooooo bebo jest cudowny! L od ur nie nawidził leżenia na brzuchu, odkąd zaczęliśmy rehabilitację mu się na szczęście zmieniło:blink: No i odkąd się przekręca na brzuch to już w ogóle by tak tylko leżał, a ja mam mu na to zbytnio nie pozwalać.

Wiecie co? Naszło mnie ostatnio na przeglądanie tych pierwszych zdj z galerii naszych dzieciaczków, o rany, przecież to było dopiero co ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Czy Wam też się dzisiaj tak spać chce? Ja ledwo na oczy widzę:/ rano byłam na kontroli z Natka i ufffff jest zdrowa :)
Zrobiłam zakupy w Tesco i oczywiście zostawiłam mleko w aucie A tak bym się kawy napila ...

Miłego dnia
 
reklama
Linoone myślę że udaje ze nie słyszy :) gabinet promyk.

Aniek też nie wiedziałam. 130 konsultacja

Abed właśnie musi się rozwinąć się z odwracanirm to może i zacznie szybko raczkowac. Ależ on jest marudny.
 
Do góry