reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć Babeczki [emoji2]

Paalina - i ja pozdrawiam z pracy [emoji6]. Z tym głodem coś jest na rzeczy.. Dzisiaj to dobitnie odczuwam. Zjadłam po 6:00 w domu kanapkę, do pracy przyjechałam o 7:00, zrobiłam sobie herbatę i wszamalam druga kanapkę [emoji15].
Do tej pory mogłam jeść dopiero ok. 9:00. Ale... Wczoraj od 16:30 już nic nie jadłam - więc może to przez to.


Lilith - biedne kocisko - nacierpialo się sporo. Mam nadzieję, że rana szybciutko się wygoi.
A Ty wypoczywaj ile możesz - należy Ci się [emoji2]


Witaj Margomari [emoji2], masz rację - zamiast nadrabiać staraj się być w miarę bieżąco - do pewnych tematów co rusz powracamy [emoji6]


Maziajka - ja też już czułam "ruchy" , ale w moim przypadku to napewno były jelita. Ty jesteś do przodu terminowo, więc kto wie [emoji6]


Luandzia - gratuluję [emoji3]. Ja mam przeczucie na chlopca - ciekawa jestem czy na prenatalnych i mi spróbują określić płeć [emoji2]


Wracając do ćwiczeń - mam pod domem park wodny. Wiem, że dwie z moich znajomych w trakcie ciąży korzystały z aquaaerobiku - na kolejnej wizycie podpytam się gin czy mogłabym korzystać z takiej formy gimnastyki.

A ja od jutra mam znowu urlopik [emoji3][emoji3][emoji3] - z samego rana wyjeżdżamy do Rodzinki w ok. Tarnobrzegu, po czym w piątek wracamy do Krakowa i zostajemy tam do Nowego Roku [emoji5].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Palina jak ogladam wszelkie programy szczegolnie amerykanskie o porodach to tak to wlasnie wyglada , cala rodzina babcie siostry szwagrowie patrza w pitke i kameruja show normalne...
Co do glodu przerabialam to w 1 ciazy polecam wafle ryzowe bo zapychaja choc na chwile.

Aga ja tez zastanawiam sie czy to nie jeslita choc z drugiej strony to mala juz ok 9 cm bedzie miala wiec kto wie.


Margo witamy i zapraszamy:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Lilth u mnie 17+1 i sama nie wiem, czasami wydaje mi sie ze to juz na pewno ruchy a czasami jelita. Ja za każdym razem późno je czułam ;). Jedno jest pewne ze coś sie kręci po brzuchu
Margomari, ale macie ekstra mała różnice wieku, cześć
Aha do mamosielle (Bielany)
 
Hej dziewczyny
Margomari witaj na forum :)

Lilith dobrze, ze z kotkiem już lepiej, ja strasznie przezywam choroby u zwierzaków. A mialam się pytac Ciebie jako kociary czy masz jakis dobry srodek na wymioty sierscią?

Paulina ja mam tez problem z głodem, nagle robie sie bardzo glodna i po prosut musze cos zjesc, przez to strasznie szybko tyje, ale jak nie zjem to jest armagedon :D

AIM hmm tez slyszalam, ze w 2 ciazy szybciej sie czuje ruchu, albo po prostu wie sie, ze to sa ruchy. Ja w 1szej czulam juz w 16 tygodniu, od razu wiedzialam, ze to jest to, jednak jelita troche inaczej sie odczuwa niz mała "rybkę" :)

Aga oj to znów migrujesz w moje okolice :D a co do basenu to pytałam lekarza i powiedzial, ze basen jest o tyle ryzykowny, ze mozna cos zlapac, a w ciazy ciezko sie leczy infekcje intymne. Natomiast jakbym szla na publiczny to napewno uzylabym tampon taki specjalny z probiotykiem-ellen on sie chyba nazywa ;)

Dziewczyny tak w ogole idziecie gdzies na sylwestra? My siedzimy w domu- zakupie moze piccolo i zrobie cos dobrego do jedzenia :D
 
Paalinaa powiem ci ze mnie tez mdłości odpuściły ale z tym ciągłym ssaniem mam problem i nie ma ze nie zjem bo zaraz mi niedobrze jest :/ masakra
Truskawka my podobnie spędzamy sylwestra :) może znajomi do nas w padną bo koleżanka tez w ciązy także będziemy sączyć piccolo :D
Lilith kocurek niech wraca do zdrowia :)
Witaj Margomi :)
Odnośnie ruchów maleństwa to ja w 1szej ciązy w 19 tyg. poczułam a teraz zobaczymy.
Dzwoniłam wczoraj do mojego gina bo śluz mam dalej taki trochę rózowy umówiłam się z nim na czwartek na wizytę a gdyby coś się wzmogło to mam dzwonnic i na izbę. Boje się cholernie :(
 
Truskawka - lubię migrowac w Twoje strony [emoji3]. Końcem stycznia znowu będziemy (Dziolchy mają bilety na smerfy w Tauron Arenie) [emoji5]
Wyjazd jest roboczo - sylwestrowy. Mój M pomaga bratu powymieniac parapety (developer założył im takie wąskie, że nie idzie żadnej doniczki położyć na nich, i po 7 latach mają już ich totalnie dość) i pomontowac rolety elektryczne. Dodatkowo zabiera jakiś retro motor od Rodzinki (Tarnobrzeg), więc cała wyprawa będzie się odbywała busem firmowym [emoji3]


Jeżeli chodzi o zabezpieczenie się przy korzystaniu z basenów, to wiem co i jak [emoji6]. Ale mimo to podpytam gin.


Maziajka - ojjj..z tymi waflami różowymi. Przy 1 ciazy i teraz też strasznie mi zgaga dokucza. Wafle ryżowe dodatkowo ja zaostrzyly. Zazdroszczę, że mogłaś się nimi wspomagać.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga poprzednia ciaze mialam mega lightowa jedynie po jablku panietam zgaga mnie chwycila...
Teraz mam jak zjem cos kwasnego.

Truskawka my sylwek w domu z rodzina i siostra tez ciezarna juz na ostatnich nogach :D zaciska nogi by do nowego roku dotrwac:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Ja słyszałam ostatnio, że klasyczny basen może mieć wpływ na trudniejszy poród przez to, że wyrabia się mięśnie które później mogą powstrzymywać dziecko przed wyjściem [emoji53] trochę mnie to przestraszyło bo też chciałam w ciąży korzystać z niego. Zostanę chyba jednak tylko przy klasycznym aerobiku dla ciężarnych [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Margorami witaj i rozgosc się. Nie ma co nadrabiać i tak na bieżąco jest ciężko pilnować :)

Maziajka, Kasiulka tak mi się wydaje.. Jelita tak nisko to chyba nie.. To te motylki.. Z Judyta ruchy poczułam po 18tc, z Dexterem kolo 17 a Leilusie wyraźnie czułam od 16tc takie mocne póki. Teraz może też w 16 poczuje juz kopniaki.. Kto wie.. Nad ranęm dwa razy bulgotki były.. Dziwne to było..

Boli was po bokach? Nawet ucisk czuje na macicy. Pewnie, że się rozciąga..
Czuje się gorzej niż na początku..

Zapisałam się na przyszła środę na 12.15 wiec wezmę syna wcześniej z przedszkola. Juz sienie mogę doczekać.

Aga udanego urlopu życzę!! Wypocznij.
A napisz jak cora zareagowała? Bo nie było mnie i nie doczytalam..

Truskawka.. Pasty np.z miamora ale nie uwiezysz.. Najlepiej sprawdzają się najzwyklejsze smaczki z whiskasa ( który przecież jest gowniany), te na klaki. U mnie są trawy porozkladane w doniczkach i to jest najlepsze z naturalnych środków.

Na sylwka nic.. Chyba zasne.

Bez jedzenia cały dzień wytrzymuje ale zapijam się kawa bezkofeinowa wiec ciagle czuje się pełna..

Kociak z blizna lepiej ale dalej ma problemy jelitkowe. Dziękuję Wam :)

Czekam dzis na materac ciekawe czy orzybedzie. Ostatnio mieliśmy po naście stopni a dzis -4 a młoda wieczorem na konie..
 
Do góry