reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sama sobie zazdroszcze hihi. Do końca stycznia zakończę też druga pracę i mam labe :) Dziś się chwalilam w pracy, ze mdłości i wymioty ustały. Przed godzinka zwymiotowalam..... :/ tyle z chwalenia.
 
reklama
Cześć dziewczyny.Dawno się nie odzywałam,ale miałam małe zawirowania.Próbuję nadrobić zaległości ale nie wiem czy mi się to uda.W święta miałam ponad 20 osób na obiedzie więc dopiero teraz odpoczywam.Mdłości na szczęście ustąpiły i czuję się o wiele lepiej.Dzisiaj byłam na badaniach prenatalnych i bardzo się cieszę że wszystko z maleństwem w porządku i w końcu poznałam płeć☺


Gratuluję udanych wizyt i witam nowe lipcówki☺
 
Cześć dziewczyny.Dawno się nie odzywałam,ale miałam małe zawirowania.Próbuję nadrobić zaległości ale nie wiem czy mi się to uda.W święta miałam ponad 20 osób na obiedzie więc dopiero teraz odpoczywam.Mdłości na szczęście ustąpiły i czuję się o wiele lepiej.Dzisiaj byłam na badaniach prenatalnych i bardzo się cieszę że wszystko z maleństwem w porządku i w końcu poznałam płeć☺


Gratuluję udanych wizyt i witam nowe lipcówki☺
Kogo nosisz pod sercem?
 
Dorcia gratki i wklejaj fotke na watek.zdjeciowy:-) u nas tez dziewczynka ale uwierze jak sie urodzi:p

Sarat mam.to.samo.jak tylko.powiem ze mi.lepiej to zaraz tego zaluje...

010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka gratuluje córeczki☺Ja już uwierzyłam...od początku miałam przeczucie że będzie dziewczynka.A ty co obstawiałaś u siebie?
 
Dorcia gratuluje

Lilith ja zrobie fotke w niedziele to zacznie sie 15 tydzien.teraz jestem Chora to wygladam tez jak Pol nieszczesia.

Moja kolezanka miala dzisiaj wizyte w 17 tyg a Siostra wczoraj tez 17 tydzien i obie plci nieznaja bo niechcialy sie Baby pokazac.ciekawe czy u nas za 2 tyg sie pokaze .Tyle jeszcze Do wizyty trzeba czekac.Ale w poniedzialek Musze isc napewno Do mojej rodzinnej zeby zobaczyla Co z tymi moimi nogami jest bo przeciez w 14 Tyg az takiego obciazenia niema a Co dopiero dalej. Mam Do wykorzystania 6 tyg chorobowego wiec juz mysle jakby to najlepiej zrobic zeby potem Mi jak najmniej Do maja zostalo

Lilith,Aga tez okropnie ciesze sie ze szefowa tak zereagowala.szkoda ze musialam dzisiaj isc na chorobowe ale z takim bolem glowy nieda sie pracowac i z tym zapchanym lejacym sie nosem a mam wrazenie ze dzisiaj juz Pol mojego mozgu wysmarkalam[emoji6]
Aga a szef Musi sobie to wszystko poukladac i zobaczysz jak wrocisz Pewnie juz bedzie inny.Faceci musza czasami najpierw wszystko przemyslec. Moja szefowa bo 4 innych w ostatnich czasie zaciazonych juz Chyba byla przygotowana

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Karo fajnie ze poszło gładko w pracy
Aga dobrze, ze i Ty masz rozmowę z głowy
Sarat moj pierwszy syn bardzo mało sie ruszał, a po porodzie żywe srebro, motorek w tyłeczku. Młodszy znacznie bardziej ruchliwy, ale nie zaliczałam nocnych pobudek z tego powodu, obolałych wnętrzności etc. a jest znacznie spokojniejszy niż straszy
Dorcias gratulacje!!
 
reklama
Dorcia przeczucie na.dziewczynke i wiem ze to dzoewczynka ale to jeszcze tak wczesnie mojej siostrze w 12 powiedzieli ze dziewczynka a w 15 juz byly jajka wiec roznie to jeszcze moze byc.Ja bylam u jakiegos super specjalisty od prenatalnych wiec chyba sie nie mylil...przeczucia i objawy dziewcyznkowe ale jakis tam maly cien niepewnosci jeszcze jest.




010igov3fkey3mez.png
 
Do góry