reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny,

Witaj Amea :)

Wspolczuje dolegliwosci skaczcych stopek ja nigdy nie mialam uff

Co do cyckow to swedzenie jest wynikiem suchej skory wystarczy mega mocno nawilzac i powinno przejsc i uwaga na rozstepy u mnie pierwszy objaw przed ich pojawieniem w 1 ciazy to wlasnie swedzenie skory.

A apetyt mi wraca pomalu , a na wadze 1kg na plus poki co a brzuch na wieczor mega a z rana malutki :)

Bulkasia gratki blizniaki super

Trzymam kciuki za jutrzejsze badania

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bulkaasia ogromne gratulacje! Wiesz co mogło być przyczyną plamienia? W uk fajnie dba się o ciaze bliźniacze j częste usg są.
Ale jedno mnie dziwi.. Skąd Ty masz tak szybkomwyniki pappy?? Krew oddajesz w dniu scanu a potem cEkasz.. A Ty już mówisz, że masz niskie ryzyko..

Mafu ha! To może to gilanie mi pogarsza sytuacje właśnie.. Nigdy o tym nie pomyślałam.. Nie masz do tego właśnie bolesnych skurczy?

Amea taki sam zestaw brałam, w sumie biorę ale juz bez busco chyba że mam powód. Większość dziewczyn je lutke cyndupka plus mg i właśnie nospe czy busco.
Nie jesteś Ty czasem przewrazliwiona??
Zobaczysz co lekarz powje i jak szyjka niedługo. Oby było Oki :)
 
Witajcie wieczorową porą [emoji3]

U mnie dziś odswietnie, więc dopiero teraz miałam chwilkę na zajrzenie i nadrobienie dzisiejszej aktywności [emoji6]


Amea - witaj w naszym gronie [emoji5]

Kasiulka - od tygodnia zarejestrowalam swędzenie cycy i luszczenie się sutek. Polowicznie zwalilam winę na reakcję na pobyt w Krakowie (tamtejsza woda zdecydowanie nie służy mi [emoji14]). Kupiłam już krem do masażu z Palmersa (uniwersalny - na biust, brzuch i uda) oraz krem-kompres do biustu z Perfecty. Perfecte zakupiłam jako 1, i przyznam, że działa świetnie (w sensie przyniosła ulgę).


Bulkaasia - no to ufff [emoji4]. Cudowne wiadomości [emoji8]


Olisiaa - powodzenia na sesji [emoji110][emoji110]


Lilith - [emoji8]
No mi na skurcze pomagają grube skarpety, długa piżama (w sensie spodnie) no i oczywiście magnez - bywa, że podwójne dawki.
Ale na syndrom niespokojnych nóg.. Nie mam sposobu. I ja od czasu do czasu cierpię z jego powodu, i podobnie jak u Ciebie - problem pojawia się po mega aktywnym dniu. Bądź..w trakcie dnia - przy długiej trasie w aucie (gdy siedzę na miejscu pasażera) i często w kinie.



Samotnaja - w sprawie plamien nie pomogę :-(. Ale podpisze się pod słowami dziewczyn. Jeżeli te plamienia są słabe i krótkotrwałe, nie panikowalabym za bardzo. Nie mniej na najbliższej wizycie u gina zglosilabym ten fakt.



Jutro będę bardziej dyspozycyjna, więc postaram się odnieść do większej ilości postów [emoji6]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja po weekendzie samych urodzin.wczoraj poszlismy u siostry o 2.30 spac.dzisiaj pospalismy z dziecmi Do 9.30 i po obiadku wracalismy Do domu przebrac sie i na nastepne urodziny.wrocilismy mala okapac ,kolacja i spac i Tak przelecialy dwa dni

Jutro o 15 mam wizyte w Sprawie mojego cisnienia.jeszcze jutro jestem na l4 a od wtorku Do pracy.

Witaj nowa mamusie

Truskawka wiem ze latwo sie mowi by byc spokojnym bo wiem jaki to trudny okres ale napewno Bedzie wszystko dobrze.trzymam ogromne kciuki

Bulkasia ogromne Gratulacje.przepiekne widoki

Lilith u nas niema wskazania w 16 tyg na pogladanie organow tylko moj lekarz woli sprawdzac podwojnie wiec mam w czwartek i za 4 tyg znowu.moze akurat juz Bedzie widac plec w czwartek

Dzisiaj nasza mala po kapieli mamo moge sie przytulic Do Baby (to juz nasz taki wieczorny rytual).Ja mowie jasne mozesz nawet Do Baby cos powiedziec. No to zaczela :czesc Baby to ja twoja Starsza siostra Emily. Wiesz ja jestem dzieczynka,jeszcze niewiemy kim ty jestes ale Wiesz nam obojetnie czy jestes chlopczykiem czy dziewczynka byle byles zdrowy[emoji7]Az mnie w gardle scisnelo. Duzo gadamy malej o tym ze obojetnie czy dzieczynka czy chlopczyk Bedzie Bedziemy Baby i ja Tak samo kochac i najwazniejsze by baby zdrowe bylo.Tak sobie to zapamietala

Zaczynam dzis z OM 16 tydzien. Oby tylko Do przodu

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Dobry wieczór :D

Bulkasiaa super zdjęcia, fajnie że wszystko z malenatwami ok.

Co do plamien też nie pomogę, nie mialam takiej sytuacji. Ale w pierwszej ciąży słyszałam że w późniejszym okresie ciąży brązowe lub brunatne plamienia są niebezpieczne i należy skonsultować, ja dla świętego spokoju bym to jednak sprawdziła.

Też mnie piersi swedza, ale i nogi. Nawilzam i wtedy jest ok.

Oliisia powodzenia :)

Dziewczyny, jutro mam urodziny i zarazem rocznicę ślubu a dziś ide na noc do pracy wiec zajrzę do Was pewnie późnym wieczorem, dobrej nocy! :)
 
Drogie Mamusie,
Byłam wyłączona z życia od świąt (3 miasta), po świętach Bieszczady i totalny reset (brak tv, internetu i zasięgu). Próbuję Was nadrobić od dwóch dni, ale jak się nie odezwę, to w końcu o mnie zapomnijcie...
Tak więc żyję, mam się dobrze, dzidziuś też (na prenatalnych 29 grudnia byłam w 12t6d i pani doktor nie chciała ryzykować z podaniem płci), Papp-a wyszła mi ok (ryzyko 1:4000).
Widziałam Wasze piękne brzuszki, gratuluję :) U mnie było bardzo widać po świętach i w Sylwestra (nie mogłam pić więc jadłam ;)), a teraz jakby znowu się schował. Waga póki co stoi w miejscu, a nawet odrobinę na minusie (jestem w 15 t).
Odezwę się do Was jutro, bo jednak muszę jeszcze odczytać, co u Was :D
 
Ania 023 STO LAT [emoji8][emoji323]

Sylver witaj taki reset to Cie musial naładować :) Super ze badania ok, ja ide jutro i mam nadzieje ze zdradzi mi płeć choć mysle ze to 3 chlopak jednak bedzie.


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja [emoji4]


Aniu 023 - zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń (tych dużych i tych malutkich) [emoji8][emoji8][emoji8]
1483946579143.jpg



Sylver - mam nadzieję, że wypoczelas na maxa i akumulatorki zostały naładowane na maxa [emoji6].
Marzy mi się wypad w Bieszczady. Lato tego roku odpada, ale może w następnym sezonie zimowym.


Karo - cudna ta Twoja Emi. Taka rezolutna [emoji5].
Moja jest starsza, ale z rezerwą podchodzi do brzuszka, i jeszcze nie nadaje do niego [emoji6]


Wendy - będzie dobrze [emoji106]. Ja, pomimo, że usłyszałam już jedną diagnozę dot. Płci - podchodzę do niej jeszcze z rezerwą.
15.02 jestem umówiona na kolejną wizytę prenatalna, więc zobaczymy co wówczas pani dr wypatrzy. Z jednej strony fajnie jest mieć drugą dziolche, ale z drugiej idealnie byłoby wychowywać parke [emoji6]


Póki co w środę mam zadzwonić w sprawie wyników pappa - to jest teraz najważniejsze.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1483946579143.jpg
    1483946579143.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 349
Ostatnia edycja:
reklama
Melduję się po wizycie. Spędziłam w szpitalu ponad 2h. Najpierw wywiad z położna a potem usg. Miałam przez brzuch i dopochwowo. Wg usg jest to 13+3 więc o 3 dni starsza. Bliźniaki rosną, słyszałam bicie serduszka każdego z osobna :tak::tak:

Pierwszy ma 69.8mm, NT 1.10mm. Drugi ma 73mm i NT 1.70mm.
Ryzyka wad genetycznych bardzo niskie :yes:

Także kamień z serca i już od razu człowiek inaczej zaczyna cieszyć się ciążą :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Fotki nie najlepszej jakości ;)
Gratuluję udanej wizyty :* cudne bliźniaki !

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Do góry