reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

aga_k_m łącze sie w bólu bo wczoraj mialam tez dziwne bóle brzucha :o w pewnym momencie tak cos mi sie robilo dziwnego w lewym boku ze nie umialam normalnie isc , ale trwalo to z 2 minuty :)

Co tam u Was slychac mamusie z rana ? Ja wcinam śniadanko
1484987712573.jpg
a potem niestety czeka mnie dużo sprzątania ,prania , gotowania itp itd ehh juz sie ciesze na samą mysl[emoji14]Jeszcze dzisiaj wpadają do nas znajomi , takze pewnie późno pójde spac :( nie ma to jak wstać nie dawno i już myśleć o spaniu :D Miłego dnia :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1484987712573.jpg
    1484987712573.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 258
reklama
Karo, Aga zgadza sie co do L4. Ja bym chetnie pracowala bo siedziac w domu to sie troche "leniwa" zrobilam.
Ale mam znajoma ktora oficjalnie mowila ze skoro l4 jej sie nalezy bo ciaza to dlaczego z tego nie korzystac.

Chyba sytuacja Samotnaja na kazdego wplynela..
Wydawalo by sie ze II trym.to juz bezpieczniejszy ale sie okazuje ze niestety..

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Sport to zdrowie.... ta na pewno, dzisiaj nie idę na basen bo mam katar i gardło mnie drapie. A tak fajnie się człowiek po nim czuję. Walne zaraz herbatkę z cytryną, jak mi nie pomoże pojadę po jakiś *spam*.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Mnie też dzisiaj w nocy brzuch zaczął kluc najpierw w lewym boku aż się obudziłam, przeszło i później w prawym ale tak z 5 min bolało nie miałam nospy bo mnie w ogóle tak nie bolało nigdy nie wiem, no i teraz się martwię czy wszystko dobrze :(...dzisiaj pójdę do apteki po tą nospe-ale żeby się nie przydała...

Ja dzisiaj no niestety ale odwiedzam cmentarze.. jedynie dziadek męża żyje ale ma zapalenie płuc wiec ja nie będę szła tylko mój pójdzie.
Mieszkanie wczoraj ogarnelam i dzisiaj jakiś lekki obiadek bo jutro do moich rodziców na obiad idziemy wiec wyjdę pełna ;)

Misia no właśnie tak jest z tym sportem, u mnie w rodzinie to już się o tym przekonaliśmy..siostra trenowała siatkówkę juz była daleko a w lutym ma operacje odcinka kręgosłupa. ..
A Tobie życzę żeby herbatka pomogła w tym lekkim przeziębieniu :) i powrotu na basen :)

Miłego dnia
 
Hej, witam się sobotnio :)
Pobiłam rekord wstawania w nocy na siku 6 razy, czyli średnio co 1,5h. Masakra jakaś! Jestem jak zombie.:errr:

Wczoraj wieczorem pierwszy raz poczułam, że mam dwoje dzieci. Jeden leżał po lewej stronie jakby na jajniku poziomo a drugi pionowo po prawej stronie blisko pępka :yes:

Ogarnęłam właśnie chatę, drugie pranie się robi, wstępnie obiad wymyślony i teraz leżę bo brzuch twardy się zrobił.
 
Dziewczyny widzę ze chyba żadnej narazie tutaj nie ma...mam co jakiś czas taką twardą macice. .dół brzucha :( co to może się dziać ??
 
Ewella raczej nic groznego jesli nie wystepuja za czesto i nie boli moze Mg zjedz i na nastepnej wizycie poradz sie gina.Czytalam wlasnie ze juz ok 17 tc moga pojawiac sie skursze braxtona-hicksa i jesli nie bola i nie ma ich wiecej niz 4 na godzine to wszysyko w porzadku.

010igov35ye70zfx.png
 
Sport to zdrowie.... ta na pewno, dzisiaj nie idę na basen bo mam katar i gardło mnie drapie. A tak fajnie się człowiek po nim czuję. Walne zaraz herbatkę z cytryną, jak mi nie pomoże pojadę po jakiś *spam*.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Tydzien temu przechodziłam to samo :/ kazdy mi mówił i nawet babka w aptece ze ten *spam* to mi nie pomoze .. Polecam mleko z czosnkiem i miodem + ostatnio reklamują lek dla kobiet w ciazy , karmiących i dzieci : Stop Wirusom :) ja nie zdążylam wypróbować bo jak zobaczylam tą reklame to juz mi przechodzilo:p zdrówka zycze :*

Co do tych bóli brzucha , dzisiaj również mnie męczy i sprzątam na raty .. W srode bylam u gina i powiedzial ze wszystko wyglada bardzo ladnie , takze nie bede panikowac :) wyczytałam ze te bole podbrzusza w 16-17 tyg ciąży mogą sie pojawić . No cóż troche ogarniam , troche leże i zobaczymy :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka dzięki :)
Ale jestem panikara i pojechałam na IP stwierdziłam ze jak mam się cały czas martwić to niech zobaczy, no i wszystko jest w porządku z dzieckiem nic się groźnego nie dzieje po prostu jak napisalyscie rzeczywiście takie bóle są normalne,jak nie są takie częste, szyjkę tez zbadała i jest długa dobra. Mam tą nospe brać jak będzie trzeba.
 
Do góry