reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra - słonko owszem jest... Ale na Dolnym Śląsku z rana było -9 [emoji19].
Sny często na opak się śnią, także nie zamartwiaj się [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha83:) super gratuluję chłopczyka dasz radę ja po cichu liczę na potwierdzenie córki ale jestem przugotowana na chłopca co do snów to są realne śni mi się wiecznie szpital mała taka malutka i że ja cała obolała:) masakra .Muszę trochę przestać myśleć kibicujcie mi bo wizyta nie długo przede mną :)spokojnego dnia:)
 
Chyba mowisz senn o cc ja mialam go 2 dni temu. Z sali operacyjnej po cieciu wyszlam ze szpitala zalatwilam kilka spraw i wrocilam na oddzial, zdziwiona bylam tylko ze nic mnie nie bolalo ale tlumaczylam to sobie dobrym znieczuleniem,no i zla bylam.bo mi dzidzi nie pokazali. A takie glupoty. Ale ja cc bede miec na bank.
Co do witamin to zastanawiam sie czy nie dokonczyc blistra i zaprzestac branie. Podpytam moja ginke co o tym mysli.
A jutro musze isc na badania tokso itp plus tsh i hiv jak szalec to szalec za jednym kłuciem.


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Lilith narobiłas mi smaka tym przepisem, ale jak powiedzialam wczoraj mezowy zebysmy cos takiego kupili to od razu mnie sprowadził na ziemie ;p a niby ciezarnym sie nie odmawia hehe :)

A co do spania to dopadło mnie to co pewnie wiekszosc z was- straszne parcie na pecherz, nie jestem juz w stanie dospac do 6 rano, niestety latam w nocy :/ pozniej sie wybudzam i juz nie moge spac, a dzis mi sie takie głupoty sniły niesamowite, w czwartek usg, wiec pewnie do tego czasu juz sie nie wyspie :(:(

Aha gratulacje!!! fajnie, ze wszystko dobrze, a ile Twoj synek ma lat?? Hmm moj ma 3 nie wiem czy juz sie nadaje zeby go zabrac kiedys na usg, ale nadal nie wiem czy bede miala przez brzuch juz tylko, czy tez jeszcze dołem ;p

Aga ja naprawde uwielbiam wszekie kuchenne gadzety, zawsze w nd wieczorem ogladam pania gadzet, pozniej sobie spisuje liste jak mi sie cos spodoba, tam wlasnie wypatrzyłam juz dawno temu szybkowar i faktycznie super sie sprawdza, bardzo krotko sie w tym gotuje, szczegolnie ziemniaczki, teraz juz są stare ziemniaki i sie strasznie długo gotuja, w tym to od 5-7 min, normalnie z 25 min, wiec teraz najpierw robie miesko a dopiero pozniej sie biore za ziemniaczki do obiadu :)

Mnie juz przeszły w wiekszosci objawy I trymestru, tzn czasem mnie odrzuca jeszcze od niektorych rzeczy, ale ogolnie coraz lepiej sie czuje, piersi nie bola, ale sa naprawde duze i ciezkie.

Co do witaminek to kupiłam dzis rano "mama dha", cena 39 zł za 60 tabletek (ale 2 tabletki dziennie trzeba brac), wczesniej brałam pregne, ale cena jest według mnie za wysoka.
 
Truskawka89 mój ma prawie 8 lat [emoji38] wiec mega świadomy, aż za bardzo hehe. Ostatnio wzięłam łyka coli to powiedział mi, że jak będę już w brzuchu tego brata karmić cola to będę musiała iść do programu "kochanie, ratujmy nasze dzieci " chyba taki tytuł, o otyłych dzieciach [emoji23]. A co do Usg to najpierw weszłam sama i zapytałam,czy będę mogła zawołać chłopaków. ..oni dzielnie czekali [emoji5]

Ja tez biorę mama dha [emoji5]
 
Truskawka89 mój ma prawie 8 lat [emoji38] wiec mega świadomy, aż za bardzo hehe. Ostatnio wzięłam łyka coli to powiedział mi, że jak będę już w brzuchu tego brata karmić cola to będę musiała iść do programu "kochanie, ratujmy nasze dzieci " chyba taki tytuł, o otyłych dzieciach [emoji23]. A co do Usg to najpierw weszłam sama i zapytałam,czy będę mogła zawołać chłopaków. ..oni dzielnie czekali [emoji5]

Ja tez biorę mama dha [emoji5]


haha no to faktycznie dba o brata :D:D moj tylko wie, ze w brzuchu jest dzidzi i w zasadzie tyle, obawiam sie, ze w gabinecie by narobił wiecej szkód niż by z tego pożytku było :D nawet maz na zadnym usg ze mna nie był.
A to mama dha bierzesz od razu 2 tabletki na raz czy jedna rano jedną wieczorem? nie napisali tego na opakowaniu i teraz sie zastanawiam...
 
Dzień dobry z mroźnego i zanurzonego we mgle Londynu :rofl2:
Noc średnia, najpierw nie mogłam zasnąć bo czekałam jak głupia :errr: by dzieci się odezwały (nic) a potem budziłam się co chwilę. Czuję się jak zombie!!!

Do wizyty zostało 8 dni. Do tego czasu chyba kolejne siwe włosy zaszczycą moją głowę, ehhh...
Wiem, że trochę przesadzam, ale jak tak czułam już codziennie to się przestraszylam :hmm:
 
Bulkaasiu - będzie dobrze [emoji5], a teraz ciepłe mleczko, książka w łapkę i do łóżka [emoji6]


Aha - Twój Syno mnie rozwalił [emoji1][emoji1][emoji1].
Widziałam ze 2 odcinki tego programu - działa na psychikę - wierz mi. Ale moja J chyba go nie widziała... A może warto (dla niej cola, to mega wyróżnienie.. Jeżeli ktoś jej naleje, to dumna jest, że hoho)


Truskawka - ja też uwielbiam pania gadżet, ale na chwilę wykończenia chaty, to tylko niezbędne bajery zakupie. Taki szybkowar spokojnie przepchne mężowi, bo czas jest dla nas mega ważny.
Najszybszy obiad zazwyczaj robię w godzinę, ale i bywa, że zejdzie i 2... Wówczas jemy obiadokolacje o 18:00.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga_k_m nie ma szans na łóżko. Jestem w pracy ale właśnie zjadłam miche musli z mlekiem ;)

Mój syncio ma 4 lata i jak oglądał usg to pytał, czy już one mogą wyjść z brzucha a nie w telewizorze są ;)
 
reklama
Do góry